Joanna Koroniewska, znana polska aktorka i osobowość medialna, od lat zachwyca fanów swoją szczerością i autentycznością na Instagramie. Ostatnio podczas sesji Q&A, które regularnie organizuje na swoim profilu, jedno z pytań skierowanych do niej dotyczyło tego, na co wydaje swoje pieniądze. Jej odpowiedź może zaskoczyć, ale jednocześnie inspiruje do doceniania piękna świata i podróży.

Joanna Koroniewska, znana głównie z roli Małgosi Mostowiak w kultowym serialu "M jak miłość," zdobyła dużą popularność również dzięki swojej aktywności na Instagramie. Tam dzieli się nie tylko kulisami swojego życia zawodowego i rodzinnego, ale także swoimi spostrzeżeniami na temat różnych aspektów życia i świata wokół nas.

Aktorka, żona Macieja Dowbora, od lat pozostaje wierna zasadzie otwartości i szczerości wobec swoich fanów. W trakcie sesji Q&A, które organizuje na Instagramie, nie unika trudnych pytań ani nie ukrywa prywatnych aspektów swojego życia. Tym razem odpowiedziała na pytanie dotyczące swoich finansów i tego, na co wydaje zarobione pieniądze.

Jej odpowiedź może być zaskakująca w świecie celebrytów, którzy często dążą do ekskluzywnego stylu życia i luksusu. Joanna Koroniewska wyznała, że inwestuje swoje środki w "niezwykłe wspomnienia." Wyjaśniła, że bardziej niż na drogie samochody czy luksusowe zakupy, stawia na podróże i możliwość pokazywania swoim dzieciom, jak piękny jest świat.

"Na niezwykłe wspomnienia. Wolę mieć stare auto, a podróżować i pokazywać, jak piękny jest świat moim dzieciom" - podkreśliła Joanna Koroniewska. Dodając, że odwiedzili już takie miejsca jak Paryż, Rzym, Toskania, oraz Hiszpania. Jednak nie zapomina także o urodzie Polski, która również skrywa wiele cudownych miejsc.

Aktorka podkreśliła, że podróże mają ogromny wpływ na jej dzieci i już teraz widać, że również one pokochają odkrywanie nowych miejsc. Dla Joanny i jej męża Macieja Dowbora podróże stają się sposobem na wzbogacenie życia swojej rodziny i przeżywanie niezapomnianych chwil razem.

Jest to inspirujący przykład, że nie zawsze luksus i materialne dobra są najważniejsze, a inwestowanie w doświadczenia i wspomnienia może przynieść znacznie większą satysfakcję. Joanna Koroniewska pokazuje, że prawdziwy luksus to możliwość odkrywania piękna świata i tworzenia niezapomnianych chwil z najbliższymi. Jej szczera odpowiedź na to pytanie jest pewnym przypomnieniem, że to, co naprawdę liczy się w życiu, to nie rzeczy, ale doświadczenia i relacje.

To też może cię zainteresować: Anna Mucha przyłapana na ważnym spotkaniu. Czy aktorka zaangażuje się w politykę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebawem upłynie termin składania ważnych dokumentów. Bez niego można stracić spore pieniądze