Robert Lewandowski, który zyskał sławę jako jedna z największych gwiazd światowego futbolu, od dawna utrzymuje kontakt z innymi znanymi osobami. Jednak niedawno do sieci trafiło nagranie, które wywołało prawdziwą burzę. Na filmie możemy zobaczyć polskiego piłkarza, śpiewającego razem z legendarnym raperem Jakubem "Quebonafide" Grabowskim.

Nagranie Lewandowskiego i Quebonafide podbiło internet

Kapitan reprezentacji Polski niedawno wykorzystał przerwę między sezonami i ponownie złożył przysięgę małżeńską swojej ukochanej żonie, Annie. Na tej wyjątkowej uroczystości nie zabrakło oczywiście wielu znanych osobistości, zarówno ze świata sportu, jak i show-biznesu. Jednak największym zaskoczeniem dla wszystkich był występ Roberta Lewandowskiego z znanym raperem Quebonafide, pisze Goniec.

Lewandowski i Quebonafide - Imprezowanie na Najwyższym Poziomie

Robert Lewandowski zasłynął nie tylko jako niezrównany strzelec, ale także jako wzór do naśladowania w kwestii zdrowego stylu życia. Jego treningi, dieta i zdrowe nawyki są inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie. Jednak podczas lipcowej imprezy, z okazji odnowienia przysięgi małżeńskiej z Anną Lewandowską, pokazał zupełnie inną, rozrywkową stronę swojej osobowości.

Impreza odbyła się w malowniczym włoskim miasteczku, a szczegóły wydarzenia przez pewien czas były owiane tajemnicą. W dzisiejszych czasach, kiedy media społecznościowe przenikają każdy aspekt życia, trudno jest coś ukryć. Dlatego też do sieci wkrótce trafiło nagranie, które zdobyło serca milionów internautów. Na filmie widzimy Roberta Lewandowskiego i Jakuba "Quebonafide" Grabowskiego, którzy opierają się o siebie, wykonując razem utwór "Candy" z repertuaru polskiego rapera.

Ten niecodzienny występ szybko stał się internetowym hitem, zdobywając miliony wyświetleń i setki tysięcy udostępnień. Kolaboracja między ikoną futbolu a legendarnym raperem nie tylko zaskoczyła fanów, ale także przypomniała nam, że nawet najbardziej zdyscyplinowani i ambitni ludzie potrafią znakomicie się bawić.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Nie mogę zrozumieć, jak moja synowa może to robić. "Czy ona nie rozumie, że przez to mój wnuczek trafi do piekła"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Monika Richardson zabrała głos w sprawie odejścia z Kościoła. Jej słowa nie pozostawiają najmniejszej wątpliwości co do jej decyzji