Jak przypomina portal "Pomponik", Anna Senkara widzom "Dzień dobry TVN" była znana od dawna, bo prowadziła relacje w Wielkiej Brytanii. W okresie wakacji miała okazję spróbować swoich sił, jako prowadząca śniadaniówkę. Nie wszyscy widzowie odebrali jej pracę pozytywnie. Jak oceniła ją starsza koleżanka po fachu? Sprawdźcie sami!

Anna Senkara mówi o negatywnych komentarzach

Anna Senkara dostała szansę poprowadzenia wakacyjnych wydań "Dzień dobry TVN", które prowadziła w duecie z Robertem Stockingerem. W sieci nie brakowało negatywnych komentarzy pod adresem tej dwójki prowadzących. Sama zainteresowana zdaje się jednak nie przejmować nieprzychylnymi komentarzami anonimowych internautów.

"Z internetem to jest tak, że teoretycznie każdemu wydaje się, że jest w internecie anonimowy, więc ja się tymi komentarzami za bardzo nie przejmuję. Głos "Kasi25" liczy się tyle samo co głos profesora pod nickiem "Staszek22". Najbardziej przejmuję się opiniami moich najbliższych, opiniami ekspertów" - powiedziała dziennikarka.

Dodała, że znacznie bardziej brała sobie do serca opinie osób, które znają ten fach, jak choćby Dorota Wellman. Przy okazji Senkara zdradziła, jak jej starsza koleżanka oceniła jej występ.

"Głos Doroty Wellman się dla mnie liczy, a był z******y" - stwierdziła dziennikarka.

Senkara o planach na przyszłość

Po tym, jak Anna Senkara dostała szansę poprowadzenia wakacyjnych wydań śniadaniówki i była jedną z gospodyń sopockiego festiwalu, zaczęły się pojawiać pytania, czy dziennikarka na stałe zagości w Polsce. Ona sama nie ukrywa, że chciałaby kontynuować swoją przygodę w stacji, choć to faktycznie wiązałoby się ze sporą rewolucją, bo na co dzień mieszka w Londynie.

Potem dodała, że na szczęście żyjemy w czasach, kiedy można swobodnie przemieszczać się między krajami.

Macie nadzieję, że Anna Senkara wróci do "Dzień dobry TVN"?

To też może cię zainteresować: Tak potoczyły się losy Anny Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Zaczęła nowe życie. Wstąpiła w szeregi jednej ze wspólnot religijnych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyciekły zarobki Agnieszki Chylińskiej i Justyny Steczkowskiej. Kwoty robią wrażenie. Na ile mogą liczyć inni polscy artyści

O tym się mówi: Danuta Holecka przerwała milczenie. "To bardzo przykra sytuacja". Zabrała głos w sprawie Michała Adamczyka