Jak przypomina portal "Super Express", Anna Świątczak była trzecią wokalistką zespołu Ich Troje i trzecią żoną Michała Wiśniewskiego. Para doczekała się narodzin dwóch córek. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu i ostatecznie para zdecydowała się na rozwód. Po rozstaniu Świątczak mocno zmieniła swoje życie. Związała się z jedną ze wspólnot religijnych, odnajdując w niej spokój.

Do trzech razy sztuka

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski wzięli ślub dwukrotnie. Pierwszy odbył się w posiadłości muzyka w Magdalence. Rok później para zdecydowała się na ceremonię w Las Vegas. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu i para rozwiodła się w 2011 roku. Zaledwie rok później wokalistka po raz kolejny stanęła na ślubnym kobiercu.

Jej wybrankiem był perkusista Michał Żeńca, z którym wokalistka jest do dziś. W rozmowie z portalem "Alateia" Anna Świątczak przyznała, że jej małżeństwo jest silne dlatego, że "jest budowane na Bogu". "Decyzja wierności złożona przed Panem Bogiem sprawia, że trudne doświadczenia i kryzysy wzmacniają relację" - dodała.

Michał Wiśniewski, Anna Świątczak/YouTube @Jestem jaki jestem
Michał Wiśniewski, Anna Świątczak/YouTube @Jestem jaki jestem
Michał Wiśniewski, Anna Świątczak/YouTube @Jestem jaki jestem

Anna Świątczak mówi o swojej przemianie

Anna Świątczak po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim zaczęła szukać Boga. Zdecydowała się nawet przystąpić do wspólnoty religijnej "Społeczność Chrześcijańska Południe". Społeczność ta jest jednym ze zborów Kościoła Chrystusowego RP działający w stolicy naszego kraju. Jest to chrześcijański wolny kościół protestancki działający w nurcie ewangelickim.

Wspólnota odwołuje się przede wszystkim do Biblii, uznając za obowiązujące to, co zostało w niej zapisane i niewprowadzająca niczego, czego potwierdzenia nie znajdziemy w Piśmie Świętym.

Świątczak nie ukrywa, że wiara pozwoliła jej zupełnie inaczej spojrzeć na otaczającą ją rzeczywistość. Jak mówiła, Bóg nie zmienił świata wokół niej, ale zmienił ją i pozwolił patrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek wrzuciła zdjęcie i ogłosiła cudowne wieści. Są bardzo szczęśliwi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyciekły zarobki Agnieszki Chylińskiej i Justyny Steczkowskiej. Kwoty robią wrażenie. Na ile mogą liczyć inni polscy artyści

O tym się mówi: Danuta Holecka przerwała milczenie. "To bardzo przykra sytuacja". Zabrała głos w sprawie Michała Adamczyka