Na polskiej scenie medialnej trwa burza wywołana kontrowersjami wokół jednej z najważniejszych twarzy Telewizji Polskiej - Michała Adamczyka. Wielu dziennikarzy i komentatorów już podzieliło się swoimi opiniami, jednak jedna z najbardziej wpływowych postaci w stacji TVP, Danuta Holecka, zachowywała milczenie aż do teraz, informuje Pomponik.

Kolejna Afera w Telewizji Polskiej

Obecnie jednym z najgorętszych tematów w polskich mediach jest bez wątpienia głośna afera wokół Michała Adamczyka. Dziennikarz TVP, który niedawno objął stanowisko szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (TAI), stał się bohaterem kontrowersji po ujawnieniu zarzutów z ponad dwie dekady temu dotyczących pobicia swojej kochanki. Doniesienia te są niezwykle szokujące, a wyrok sądu z tamtego okresu wskazywał na winę podejrzanego, jednakże sprawa została warunkowo umorzona.

Danuta Holecka Wypowiada Się w Sprawie Michała Adamczyka

Na głośną aferę zareagowali już przedstawiciele TVP, sugerując, że stanowisko Michała Adamczyka nie jest zagrożone. Jednak medialny świat oburzenia nie krył, a swoje opinie wyrazili zarówno byli pracownicy stacji, jak i sami dziennikarze.

Do tej pory jednak Danuta Holecka, szefowa redakcji "Wiadomości," zachowywała milczenie w sprawie kontrowersji wokół Michała Adamczyka. Teraz, po długim okresie ciszy, postanowiła oficjalnie wypowiedzieć się na ten temat.

"To bardzo przykra sytuacja, ale ponieważ nie znam sprawy, proszę zwrócić się o komentarz do biura prasowego TVP" - odpowiedziała zdawkowo reporterom "Faktu."

Michał Adamczyk Wysuwa Obronną Rękę

Niezależnie od coraz gęstszej atmosfery kontrowersji wokół Michała Adamczyka, sam zainteresowany stanowczo zaprzecza oskarżeniom.

"W związku z publikacją (...) na mój temat oświadczam, że czyny opisane w artykule nie miały miejsca. Pracując na stanowisku dyrektora TAI, jestem narażony na ataki, ale w tym przypadku Onet brutalnie wchodzi w moją sferę prywatną i uderza w moich bliskich. Podjąłem już działania prawne wobec autora tekstu oraz portalu Onet. (...) Złożyłem wniosek o urlop i oddaję się do dyspozycji zarządu TVP" - przekazał serwisowi wPolityce.pl.

Afera wokół Michała Adamczyka nadal budzi emocje i jest tematem szeroko dyskutowanym w polskich mediach. Wypowiedź Danuty Holeckiej, choć krótka, z pewnością przyciągnęła uwagę i skupiła się na kluczowych aspektach tej niezwykle kontrowersyjnej sprawy.

To też może cię zainteresować: Przepowiednia cyganki nie pozostawia złudzeń. Przygotujcie się na niezwykły rok 2024. Jedna grupa gwiazd ma być szczególnie narażona

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odszedł polski aktor. Jego filmografia obejmuje wiele znanych produkcji. Kondolence płyną z całej Polski