Jelenia Góra, Polska - 31 lipca tego roku, na ulicy Cieplickiej w Jeleniej Górze, miało miejsce brutalne pobicie, które poruszyło mieszkańców miasta. Trzech agresorów zaatakowało jednego mężczyznę, a teraz, dzięki staraniom miejscowej policji, dwóch sprawców już jest za kratami. Jednak trzeci napastnik wciąż pozostaje na wolności, dlatego mundurowi proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Poszukiwany napastnik jest mężczyzną o wzroście około 180 cm i tęgiej budowy ciała. W momencie ataku miał na sobie czarną bluzę, szare krótkie spodenki, białe buty oraz czarną czapkę z daszkiem. Policja postanowiła podzielić się z nagraniem z monitoringu z tego tragicznego zdarzenia na mediach społecznościowych, co wywołało burzę emocji wśród internautów.

Na nagraniu widać, jak poszukiwany napastnik brutalnie bije i kopie swoją ofiarę, po czym zabiera mu plecak i odchodzi z miejsca zdarzenia. Jednak nie zatrzymuje się na tym. Po krótkim czasie wraca, aby kontynuować atak. To druzgocące nagranie poruszyło serca wielu ludzi i wywołało szeroką dyskusję na temat bezpieczeństwa na ulicach.

Pod postem KMP w Jeleniej Górze na portalach społecznościowych pojawiły się liczne komentarze internautów, wyrażające oburzenie i niepokój w związku z coraz częstszymi przypadkami agresji na ulicach. Jedna z osób napisała: "Bandyci do więzienia, niech tam pokażą swoją siłę i przewagę dwóch na jednego". Inny komentator wyraził obawy o przyszłość, mówiąc: "Najgorsze jest to, że coraz więcej jest takich sytuacji, niedługo to będzie człowiek się bał z domu wyjść."

Policja apeluje o współpracę społeczeństwa i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu trzeciego sprawcy tego brutalnego pobicia. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny lub posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, są proszone o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod numerem 47 87 312 03 w godzinach od 7:30 do 15:30 lub całodobowo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pod numerem 47 87 312 40. Wszystkim świadkom zapewniana jest anonimowość.

To wyjątkowo drastyczne zdarzenie przypomina nam o konieczności współpracy społeczności lokalnej i organów ścigania w walce z przestępczością. Jelenia Góra razem z innymi miastami w Polsce musi wspólnie dążyć do zapewnienia bezpiecznego otoczenia dla swoich mieszkańców.

To też może cię zainteresować: Agnieszka Chylińska opowiedziała o przykrej sytuacji, jaka ją spotkała. "Niektórzy nie mają wyczucia, ale trudno"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Woźniak-Starak zwróciła się do swoich fanów o wsparcie. Sprawa jest bardzo poważna