Adam Małysz i jego żona Izabela przez ostatnie dni musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, które zagrażało dorobkowi całego życia byłego skoczka narciarskiego. Intensywne ulewy, które nawiedziły ich rodzinne miasto, Wisłę, mogły zniszczyć trofea, medale oraz Kryształowe Kule zdobyte przez Adama podczas jego sportowej kariery. Jednak teraz, kiedy niebezpieczeństwo minęło, Małyszowie zdecydowali się na odreagowanie stresu w wyjątkowy sposób.

Walka o Sportowy Dorobek

Pod koniec sierpnia media obiegła informacja o trzydniowej walce Adama Małysza i jego żony, Izabeli, by ocalić sportowy dorobek skoczka

narciarskiego. Powódź błyskawiczna, która nawiedziła Wisłę, zagrażała nie tylko medalom i pucharkom, ale także kombinezonom i kaskom będącym częścią "Galerii Trofeów Adama Małysza."

W trudnych chwilach ta para nie została samotnie - przyjaciele i rodzina pomogli w ratowaniu sportowego dziedzictwa skoczka. Po trzech dniach intensywnej pracy i wielu bezsennych nocy udało się przywrócić Galerię do stanu używalności.

Luksusowy Odpoczynek po Trudach

Teraz, kiedy niebezpieczeństwo jest już za nimi, Adam i Izabela Małyszowie postanowili wynagrodzić sobie stres i trudy. Para udała się do ekskluzywnej restauracji, która zdobyła słynną gwiazdkę Michelin, co potwierdza jej wyjątkowy status w świecie kulinariów.

Choć nie znamy szczegółów smakowych tego wyjątkowego posiłku, można być pewnym, że luksusowa restauracja spełniła oczekiwania Małyszów. To była wyjątkowa okazja do odpoczynku i celebrowania trudno zdobytego sukcesu.

Na obiadzie towarzyszyła im również znajoma, która na zdjęciu przytula się do żony skoczka, co świadczy o ciepłych więziach i wsparciu, jakie Małyszowie otrzymują od swoich bliskich.

Dla Adama Małysza i jego rodziny to czas na odetchnięcie po trudnych dniach walki z żywiołem. To także przypomnienie, że po każdej burzy przychodzi słońce, a po trudach warto celebrować życie w wyjątkowy sposób.


To też może cię zainteresować: Król Karol III wspomina swoją mamę. W specjalnym nagraniu postanowił poświęcić kilka słów również swojej żonie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Stan Borys świętował niedawno swoje 82. urodziny. Artystka przyznał, czego sobie z tej okazji życzył