Świat show-biznesu pełen jest blasku i blichtru, ale czasami kryje w sobie mroczne strony, z którymi muszą zmagać się nawet największe gwiazdy. Adriana Kalska, utalentowana aktorka i znana celebrytka, właśnie podzieliła się z fanami kolejnym rozdziałem swojej walki z uciążliwym stalkerem. Kilka tygodni temu aktorka publicznie opowiedziała o swoim dramatycznym doświadczeniu, ale niestety, problem wraca jak bumerang.

Kalska po raz pierwszy ujawniła nękanie przez stalkera, który uporczywie wysyłał jej drażniące wiadomości, nie dając jej spokoju. Aktorka, mimo że podejmowała próby zablokowania jego kont, była zrozpaczona, gdy stalker zakładał kolejne profile i kontynuował swoje nielegalne działania. Ostatecznie zdecydowała się na kroki prawne, zgłaszając sprawę na policję, oraz na upublicznienie danych mężczyzny w nadziei, że to go zatrzyma.

"Mam tego dość. Blokowanie nie pomaga, zgłoszenie na policję również. Więc może publiczne obnażenie tego osobnika pomoże. Proszę do mnie nie pisać i nie zakładać kolejnego, trzydziestego któregoś już konta" - napisała Kalska pewnego dnia na swoim Instagramie.

Niestety, to nie był koniec dramatu. Kilka tygodni później Adriana Kalska znów podzieliła się z fanami nowymi wiadomościami od stalkera. Cisza i spokój, które po chwili przyniósł jej poprzedni apel, okazały się krótkotrwałe. Aktorka postanowiła raz jeszcze pokazać, jakie wiadomości otrzymuje od nieznanego mężczyzny, jednocześnie eksponując jego dane.

"Była cisza i spokój po mojej relacji. Po mojej prośbie. Ale nie dochodzi. Czas mija i zaczyna się na nowo" - napisała z frustracją na swoim InstaStory, udostępniając nowe treści od stalkera.

Adriana Kalska wyraziła także wdzięczność swoim fanom za wsparcie i zaangażowanie w walkę z nękanym stalkerem, który zdaje się nie ustępować. Aktorka podziękowała swoim obserwatorom za zgłaszanie konta stalkera, wyrażając nadzieję, że w końcu zostanie on na stałe zablokowany, nie dając mu możliwości zakładania nowych profili.

To wzruszająca historia, która pokazuje, że sława i popularność nie chronią przed nękaniem i zagrożeniem w sieci. Adriana Kalska pozostaje bohaterką, która odważnie walczy o swoje bezpieczeństwo i pokazuje, że problem stalkingu dotyka wszystkich, niezależnie od ich pozycji społecznej czy zawodu. Jednak to także opowieść o wsparciu społeczności internetowej, która jednoczy się, aby pomóc swojej ulubionej gwiazdzie.

To też może cię zainteresować: 83-letni Al Pacino rozstał się ze swoją 29-letnią dziewczyną. Ich synek ma zaledwie 3 miesiące. Znany również wynik badań DNA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan posłała syna do prywatnego przedszkola. Czesne robi wrażenie. Jeszcze więcej wydaje Iza Janachowska