Miłość, wiek i niespodziewane rozstanie - życie legendarnego aktora Al Pacino to prawdziwa telenowela, która obiegła media plotkarskie na całym świecie. Wyjątkowa opowieść o 83-letnim aktorze i jego 29-letniej ukochanej, Noor Alfallah, zyskuje coraz więcej uwagi, a wszystko za sprawą małego Romana, którego narodziny wywołały burzę emocji.

Al Pacino, ikona kina, przypisuje się wiele ról, ale być może ta ostatnia, którą odegrał w rzeczywistości, jest najbardziej zadziwiająca. Ponad rok temu plotki o jego romansie z młodszą o ponad pół wieku producentką filmową Noor Alfallah obiegły świat. Para, której różnica wieku była oczywista, zdawała się być zakochaną do szaleństwa. Dla wielu było to trudne do uwierzenia, ale miłość wydawała się triumfować nad wszelkimi przeciwnościami.

Niespodziewany zwrot akcji nastąpił w maju, kiedy to okazało się, że Alfallah jest w ciąży, a ojcem dziecka jest jej starszy partner, Al Pacino. To wydarzenie przekroczyło granice wyobraźni wielu fanów aktora, który już miał dorosłe dzieci. Dla Pacino to prawdziwe przeżycie, a badania DNA potwierdziły, że to on jest ojcem. Aktor nie krył swojego zdziwienia i radości, mówiąc, że narodziny Romana są dla niego "jeszcze bardziej niesamowite" niż poprzednie przyjścia jego dzieci na świat.

Niestety, historia miłości i szczęścia nie trwała zbyt długo. Według doniesień "Page Six", Pacino i Alfallah właśnie się rozstali, kiedy ich synek ma zaledwie 3 miesiące. Tym razem jednak rozstanie nie jest tylko kwestią uczuć. Alfallah złożyła wniosek o ustalenie całkowitej opieki nad Romanem, wywołując tym samym kolejny wielki emocjonalny wstrząs w życiu aktora.

Nie jest to jednak zwykła batalia o prawa rodzicielskie. Alfallah jest gotowa przyznać Pacino prawo do "rozsądnych odwiedzin", a także udziału w ważnych decyzjach dotyczących wychowania i przyszłości ich syna. Jednak jej głównym celem jest uzyskanie ustalonej kwoty alimentów, które Pacino będzie musiał płacić na dziecko. Dodatkowo, żąda, aby aktor pokrył wszelkie koszty prawne i sądowe wynikające z procesu ustalenia opieki nad dzieckiem.

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan posłała syna do prywatnego przedszkola. Czesne robi wrażenie. Jeszcze więcej wydaje Iza Janachowska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uczennica jednej ze szkół katolickich w Polsce opowiedziała, czego doświadczyła. "Dla nich wszystko było grzechem"