Marcin Hakiel, znany tancerz i celebryta, gościł w popularnym programie "Kuba Wojewódzki. Talk show" i zdawał się zapominać, że kamery rejestrują każde jego słowo. W trakcie wywiadu opowiedział niemal o wszystkich aspektach swojego życia prywatnego, co zaskoczyło nie tylko widzów, ale i samego prowadzącego, informuje Super Express.

Pierwsze pytania i oczekiwania widzów skupiały się na jego związku z Katarzyną Cichopek. Marcin Hakiel, zamiast unikać tematu, postanowił być szczery i opowiedział o wielu detalach swojego życia prywatnego. Wyjawił, że po rozstaniu z Cichopek czuł, że oni oboje stali się pożywką medialną dla innych, co wywołało wiele kontrowersji.

Nie zabrakło także wypowiedzi na temat dzieci, które były świadkami rozstania rodziców. Hakiel opowiedział o 9-letniej córce, Helenie, i 13-letnim synu, Adamie. Przez to, co mówił, serca widzów pękały na myśl o tym, jak dzieci przeżywały tę trudną sytuację.

"Młodsza córka, Helenka, potrzebuje jeszcze czasu, by zrozumieć to, co się wydarzyło. Natomiast starszy syn, Adam, szybciej zrozumiał, jest bardziej dojrzały" - wyznał Hakiel. "Rozwód rodziców jest trudny, to dla dzieci ogromna trauma. Musieliśmy to wszystko poukładać, dać dzieciom dwa domy. Mamy naprzemienną opiekę, tydzień u mnie, tydzień u mamy. To nie jest łatwe, to wymaga ciężkiej pracy" - kontynuował.

Wszystkie te emocje i szczere słowa Marcin Hakiel podzielił się publicznie, co jest odważnym krokiem i przykładem, jak trudne sytuacje można pokonać poprzez szczerość i wsparcie rodziny. Rozwód rodziców jest trudnym doświadczeniem, ale Marcin Hakiel stara się jak najlepiej zrozumieć potrzeby swoich dzieci i zapewnić im wsparcie w tym trudnym czasie.

To też może cię zainteresować: Legionella w przedszkolu. Sanepid wydał zalecenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Starsza córka Pawła Golca idzie w ślady taty. Czy już niebawem zawojuje polską scenę muzyczną