Dzisiaj w Żorach doszło do zniknięcia 10-letniego chłopca, Zachariasza Błaszkiewicza. Od momentu jego wyjścia z domu około godziny 13:00 nie ma żadnego kontaktu z najbliższymi. Ostatnio widziano go na ulicy Reja. Z powodu znajdującego się na spektrum autyzmu kontakt z dzieckiem może być utrudniony. Rodzina i lokalne władze apelują o pomoc w odnalezieniu chłopca, który może być zagrożony.

Zachariasz Błaszkiewicz wyszedł z domu dzisiaj około 13:00 i od tamtej pory nie ustalił kontaktu z rodziną. Chłopiec został ostatnio zauważony na ulicy Reja w Żorach. Jego rodzina jest niezwykle zaniepokojona, ponieważ chłopiec cierpi na spektrum autyzmu, co może utrudnić komunikację i orientację w nieznanych miejscach.

Zachariasz ma około 150 cm wzrostu, brązowe oczy oraz kręcone, brązowe włosy. W momencie zaginięcia był ubrany w krótkie spodnie koloru pomarańczowego oraz czerwoną koszulkę z krótkim rękawkiem, na której widnieje biały napis.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego chłopca, proszone są o niezwłoczny kontakt z lokalną Policją pod numerami telefonu: 47 85 533 37, 47 85 532 00, 47 85 532 81, lub skorzystanie z numeru alarmowego 112. Można również skontaktować się z rodziną chłopca poprzez wiadomość prywatną lub wysłanie informacji na adres e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com. Wszelkie przekazane informacje będą traktowane w pełnej anonimowości.

Wszystkie siły lokalnych władz i społeczności w Żorach skupiają się na poszukiwaniach 10-letniego Zachariasza Błaszkiewicza. Apeluje się do mieszkańców, aby byli czujni i zgłaszali wszelkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu chłopca. Każda informacja, nawet najdrobniejsza, może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionego chłopca i przywróceniu go bezpiecznie do rodziny. Zaginienie Zachariasza jest pilną sprawą, dlatego społeczność Żor oraz wszystkie osoby zainteresowane zostają wezwane do działania i udzielenia pomocy w tej sytuacji.

To też może cię zainteresować: Kolejne tajemnice brytyjskiej rodziny królewskiej ujrzą światło dzienne. Wszystko za sprawą zapisków pozostawionych przez królową Elżbietę II

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor zdradziła, co przyniesie jej przyszłość. Czy fani dziennikarki doczekają się potwierdzenia informacji o nowej pracy