Jak podaje portal "Super Express", Agnieszka Dygant zdecydowała się porzucić życie w miejskim zgiełku i postanowiła przenieść się na wieś. Wspólnie z ukochanym buduje dom, który, choć wciąż jeszcze jest w trakcie budowy, już zachwyca. Tabloid donosi, że projekt kosztował będzie aktorkę aż 2 miliony złotych, choć biorąc pod uwagę szalejącą drożyznę, ostateczna kwota może być jeszcze wyższa.

Budowa wymarzonego domu trwa

Agnieszka Dygant jesienią ubiegłego roku podzieliła się ze swoimi sympatykami radosną nowiną. Aktorka nie kryła podekscytowania i przyznała, że choć budynek jest wciąż w stanie surowym, już widzi w wyobraźni to, jak będzie wyglądał finalnie. "Będzie cudownie" - stwierdziła Dygant.

Jednym z elementów budowli, który od razu przykuwa wzrok każdego, jest okrągłe okno zlokalizowane na poddaszu. Nie sposób nie zwrócić również uwagi na wysunięte względem parteru piętro. Zachwyca również okolica, w której aktorka zdecydowała się wybudować swój dom. Jest tu cicho i bardzo zielono. Nie mamy wątpliwości, że to idealne miejsce do życia.

Agnieszka Dygant stara się mieć budowę wymarzonego gniazdka na oku i bardzo często się tam pojawia. Jak zdradziła, przy okazji tych wizyt uczy się nowych rzeczy.

Powstający dom Agnieszki Dygant/Instagram @Agnieszka Dygant
Powstający dom Agnieszki Dygant/Instagram @Agnieszka Dygant
Powstający dom Agnieszki Dygant/Instagram @Agnieszka Dygant

Budowa może ją sporo kosztować

Jak wskazuje tabloid, szalejąca drożyzna, która nie ominęła materiałów budowlanych, sprawi, że postawienie surowej bryły domu może kosztować aktorkę nawet 1 milion złotych. Wykończenie wnętrz może pochłonąć tyle samo, a nawet więcej środków.

Z szacunków "Super Expressu" wynika, że całość może kosztować Agnieszkę Dygant około 2 milionów, choć równie dobrze może przekroczyć tę kwotę.

Agnieszka Dygant/YouTube @ELLE Polska
Agnieszka Dygant/YouTube @ELLE Polska
Agnieszka Dygant/YouTube @ELLE Polska

A jak wam podoba się wymarzony dom Agnieszki Dygant?

To też może cię zainteresować: Porażająca relacja z miejsca, gdzie znaleziono ciało Anastazji, obiegła media. Identyfikacja była wyjątkowo trudna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pobudka o trzeciej w nocy może oznaczać niepokojące zmiany w organizmie. Takiego sygnału nie warto lekceważyć. Jak zadbać o zdrowy nocny wypoczynek

O tym się mówi: Zrozpaczona matka błaga o pomoc w odnalezieniu zaginionego syna! Istnieje zagrożenie dla zdrowia i życia