Portal "News Path 24" opisał historię Kamili, której ojciec chciał pozbawić mieszkania przepisanego jej przez mamę. Kobieta podzieliła się dramatycznymi doświadczeniami, obok których nie da się przejść obojętnie.

Złe traktowanie

Kamila jako 6-letnia straciła ukochaną mamę. Po dwóch latach wychowujący ją ojciec postanowił ponownie się ożenić. Niedługo na świecie pojawił się jej brat. Dla ojca był to wyjątkowy dzień. Zawsze marzył o tym, żeby mieć syna. Dla jego córki z poprzedniego związku rozpoczął się horror.

Jej ojciec zapewniał jej bratu wszystko, co najlepsze. O niej zapominali. Podczas gdy Igor dostawał nowe ubrania i zabawki, ona musiała nosić stare, często za małe ciuchy. O nowych rzeczach mogła tylko pomarzyć.

Kamili nie bito, ale musiała się mierzyć z poniżaniem i obrażaniem. Zawsze słyszała, że jest głupia, brzydka i w życiu nie czeka jej nic dobrego. Przez lata czekano na dzień, w którym osiągnie pełnoletniość. Wtedy miała na dobre zniknąć z ich życia.

Wytchnienia nie dawały jej wakacje u babki. Matka ojca zawsze dawała jej do zrozumienia, że jej nie kocha. Pewnego dnia wykrzyczała jej prosto w twarz, że cieszy się, że jej matka umarła.

Płacząca kobieta/YouTube @S.O.Łez
Płacząca kobieta/YouTube @S.O.Łez
Płacząca kobieta/YouTube @S.O.Łez

Tak wyglądały jej 18 urodziny

W dniu 18 urodzin Kamili był tort i goście. Babcia w pewnej chwili stwierdziła, że dziewczyna powinna odwdzięczyć się ojcu za to, że przez lata ją utrzymywał i przepisać na niego mieszkanie, które przed śmiercią zostawiła jej matka.

Po tych słowach miarka się przebrała.

"Jestem wam wszystkim bardzo wdzięczna! A teraz spakujcie swoje rzeczy i wynoście się z mojego mieszkania! Daję wam tylko dwie godziny na spakowanie się! Potem wszystko wyląduje w koszu!" - oświadczyła.

Po tych słowach wybuchła potężna awantura. W końcu została jednak sama we własnym mieszkaniu. Dzień później ojciec przedstawił jej rachunek za lata, kiedy była na jego utrzymaniu. Kwota była ogromna. Kamila, choć ma świadomość, że nie jest ojcu nic winna, oddaje mu każdego miesiąca 1/3 swojej pensji.

Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona
Kobieta/YouTube @Jasna strona

Dzięki temu nie ma poczucia, że cokolwiek mu zawdzięcza.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Kiedy leżałam w szpitalu w ciąży z trojaczkami, mój mąż się ze mną rozwiódł

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rafał Mroczek przeszedł poważny zabieg. Aktor postanowił opowiedzieć o pobycie w szpitalu na Instagramie. Internautom nie spodobała się pewna kwestia

O tym się mówi:Partner Anastazji przerywa milczenie. Zabrał głos w sprawie podejrzanego o dokonanie zbrodni obywatela Bangladeszu. Co dokładnie powiedział