Jak podaje portal "O2", mieszkająca w USA Jade doznała udaru słonecznego, który przyczynił się do zasłabnięcia i do zatrzymania krążenia. Ponad 3 minuty serce kobiety nie biło. Amerykanka opowiedziała, czego doświadczyła w tym czasie.

Niebezpieczna pogoda

Latem wielu z nas korzysta z uroków słonecznej aury. Niestety wysokie temperatury i słońce mogą doprowadzić do tragedii. Przekonała się o tym Jade, 36-letnia tiktokerka, która wybrała się z przyjaciółmi w rodzinnej miejscowości w Green Bay. W pewnej chwili doznała udaru słonecznego, który doprowadził u niej do zatrzymania krążenia.

Kobieta wyszła ze znajomą na balkon, choć na zewnątrz panowały od kilku dni nieznośne upały sięgające 37 stopni w cieniu. Kiedy poczuła, że zaczyna jej się robić słabo, wróciła do domu i opadła na kanape. Jak przyznała, zaczęły dokuczać jej zawroty głowy, mdłości i suchość w gardle i pojawiła się u niej świadomość, że zaraz umrze.

Jade/TikTok @JADE.LOVES.CRIME
Jade/TikTok @JADE.LOVES.CRIME
Jade/TikTok @JADE.LOVES.CRIME

Serce kobiety stanęło na ponad 3 minuty

Przyjaciele Jade zareagowali natychmiast, wzywając na miejsce ratowników medycznych. Ci zdecydowali o przewiezieniu kobiety do szpitala. Serce stanęło na ponad 3 minuty. Jade w tym czasie miała widzieć jedynie ciemność. Kiedy wróciła do świata żywych, zaczęła doświadczać niewytłumaczalnych zdarzeń.

"Zwykle zegarki przestają działać, gdy tylko założę je na nadgarstek. Waporyzatory wyłączają się przy pełnej baterii. Miałam też kilka sytuacji, kiedy słyszałam straszne dźwięki i głosy. Widziałam rzeczy, których nie ma" - zdradziła w nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych. Dodała, że zdarza jej się widywać zamglone postaci i słyszeć szepty.

Jak przyznaje, to czego doświadczyła tamtego lata, pozwoliło jej okiełznać strach przed śmiercią. Jak podkreśla, kiedy przyjdzie czas na pożegnanie się z tym światem, nie będzie odczuwała lęku.

Co o tym sądzicie? Doświadczyliście czegoś podobnego?

To też może cię zainteresować: Na mieszkańców jednego z osiedli padł blady strach. Wszystko przez niepokojący napis, jaki pojawił się w windzie jednego z bloków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wojciech Glanc podzielił się najnowszą wizją. Przed rozpoczynającymi się wakacjami to nie są dobre wiadomości. Przed czym dokładnie ostrzega jasnowidz

O tym się mówi: Podejrzane SMS-y rozsyłane do milionów Polaków. Jeśli go otrzymamy trzeba mieć się szczególnie na baczności. Kliknięcie w link może słono kosztować