Jak podaje portal "Goniec", Wojciech Glanc nie miał dla swoich sympatyków dobrych wiadomości. Jasnowidz ostrzega wszystkich, którzy planują wyruszyć na wakacyjny wypoczynek samolotem. Profeta zapowiada spore utrudnienia w ruchu lotniczym. Poznajcie szczegóły!

Wojciech Glanc podzielił się niepokojącymi wizjami

Wojciech Glanc ma wielu zwolenników, którzy wskazują na trafność jego przepowiedni. Glanc dzieli się swoimi wizjami za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, który regularnie śledzi tysiące internautów. Ostatnio podzielił się niepokojącymi zapowiedziami dotyczącymi nadchodzących wakacji.

Zdaniem jasnowidza należy spodziewać się sporych utrudnień w ruchu lotniczym, choć jak uspokaja, nie musimy się obawiać żadnych katastrof, to z pewnością nie będzie to łatwy czas dla pasażerów linii lotniczych.

"Jeśli mówimy o wakacjach, nie ma się co bać, że dojdzie do jakiejś katastrofy. Jednak możemy spodziewać się zawieruchy w połączeniach lotniczych, ponieważ będzie więcej takich sytuacji" - stwierdził Glanc, dodając, że "będzie chaotycznie, będzie dużo zamieszania i problemów".

Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc
Wojciech Glanc/YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Może być problem

Niestety zapowiedzi Wojciecha Glanca mogą się sprawdzić. Jak donosi portal "Onet", wiele portów lotniczych na terenie naszego kraju boryka się z problemami kadrowymi. Dotyczy to przede wszystkim obsady operatorów kontroli bezpieczeństwa.

Już teraz ogromne kolejki tworzą się m.in. na lotnisku w Gdańsku, a przecież jesteśmy dopiero przed wakacyjnym szczytem. Do tego należy brać pod uwagę możliwość pojawienia się niespodziewanych sytuacji, także tych związanych z toczącym się za naszymi granicami konfliktem.

Daniel Life - W DRODZE DO...
Lotnisko/YouTube @Daniel Life - W DRODZE DO...
Lotnisko/YouTube @Daniel Life - W DRODZE DO...

Śledzicie przepowiednie Wojciecha Glanca?

To też może cię zainteresować: Agnieszka Kaczorowska zabrała głos w sprawie religii w szkołach. Zdradziła, czy zdecyduje się posłać córki na katechezę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Martyna Wojciechowska z poruszającym wpisem na Instagramie. Gwiazda wróciła do niebywałych doświadczeń. Gdy była w ciąży ginekolog uratował jej życie

O tym się mówi: Maciej Kurzajewski nie spodziewał się tego po dawnej koleżance z TVP. Dziennikarka nie miała litości dla prezentera "PnŚ". Padły niezwykle mocne słowa