Jak wskazuje portal "Przytulność", kwestia różnicy wieku między partnerami nie budzi już tak skrajnych emocji, jak jeszcze niedawno. Przynajmniej w większości przypadków. Wciąż jednak zdarzają się związki, które wywołują poruszenie. Tak było w przypadku Kyle'a Jonesona i Marjorie McCool.

Kyle miał zawsze słabość do starszych kobiet

Pierwszy raz ze starszą partnerką Kyle umówił się w wieku 18 lat. Jego wybranka miała wówczas 50 lat. Chłopak nie ukrywa, że nie pociągały go nigdy rówieśniczki, ale znacznie dojrzalsze kobiety. Spotykał się z różnymi paniami, które miały od 60 do 80 lat, do czasu, aż jego sercem nie zawładnęła Marjorie.

31-letni Kyle także skradł serce 91-latki. Marjorie miała za sobą trudne doświadczenia. Kiedy miała 37 lat, mąż zostawił ją dla innej. Musiała sama zmierzyć się z wychowywaniem i utrzymaniem sześciorga dzieci. Przez wiele lat nie miała ani czasu, ani ochoty spotykać się z mężczyznami.

Marjorie McCool i Kyle Jones/YouTube @Truly
Marjorie McCool i Kyle Jones/YouTube @Truly
Marjorie McCool i Kyle Jones/YouTube @Truly

Wszystko się zmieniło

Wszystko w życiu Marjorie zmieniło się w dniu, kiedy pojawił się w nim Kyle. Jak przyznała Marjorie, przez lata takie relacje budziły u niej bardzo mieszane uczucia. Jedna związek z Kylem zmienił jej pogląd nie tylko na mężczyzn, ale także na różnicę wieku, która przestaje mieć znaczenie, kiedy w grę wchodzą uczucia.

Dla ukochanego postanowiła zacząć bardziej dbać o siebie i wymienić garderobę na bardziej nowoczesną. Zdecydowali się nie ukrywać ze swoją miłością, choć otoczenie nie zawsze dobrze reaguje, kiedy publicznie okazują sobie czułość. Para planuje wziąć ślub.

Marjorie McCool i Kyle Jones/YouTube @Truly
Marjorie McCool i Kyle Jones/YouTube @Truly
Marjorie McCool i Kyle Jones/YouTube @Truly

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Niebawem mija ostateczny termin składani wniosku. Do zgarnięcia nawet 10 tysięcy złotych. Kto może ubiegać się o te środki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wojciech Glanc podzielił się najnowszą wizją. Przed rozpoczynającymi się wakacjami to nie są dobre wiadomości. Przed czym dokładnie ostrzega jasnowidz

O tym się mówi: Maciej Kurzajewski nie spodziewał się tego po dawnej koleżance z TVP. Dziennikarka nie miała litości dla prezentera "PnŚ". Padły niezwykle mocne słowa