Jak przypomina portal "Pomponik", Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 roku. Parze nie udało się jednak dotrwać razem do narodzin syna, nie wspominając już nawet o pierwszej rocznicy ślubu. Choć oboje układają sobie życie na nowo i chcą rozwodu, to przed nimi długa batalia sądowa. Najnowsze informacje wskazują, że sprawa może się ciągnąć latami.

Małżeństwo tylko na papierze

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego rozpadł się w atmosferze skandalu. Aktor miał zdradzać ciężarną żonę z ich sąsiadką, z którą pozostaje w związku do dziś. Opozda przez długi czas zarzekała się, że jedynym mężczyzną w jej sercu, jest jej mały synek Vini. Okazuje się, że ostatnio sytuacja uczuciowa aktorki nieco się zmieniła i w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że byli partnerzy jeszcze przez długi czas będą małżeństwem, przynajmniej formalnie. Spekuluje się, że sprawa rozwodowa Opozdy i Królikowskiego może ciągnąć się latami.

Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt
Antek Królikowski, Joanna Opozda/ screen yt

"Kiedy [Joanna Opozda - przy. red.] dowiedziała się, że rozwód może trwać nawet 10 lat, stwierdziła, że nie ma tyle czasu, bo chciałaby zacząć układać sobie życie i zacząć normalnie żyć" - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

Prostsza droga

Wiadomość o ciągnącej się latami sprawie rozwodowej miała ponoć skłonić Joannę Opozdę do rozważań, czy nie lepiej zrezygnować z rozwodu z orzekaniem o winie. Aktorce zależy na tym, żeby mogła definitywnie zamknąć rozdział związany z Antkiem Królewskim.

Tabloid ustalił, że Królikowski i Opozda wciąż czekają na ustalenie pierwszego terminu swojej pierwszej rozprawy rozwodowej.

Jonanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Najważniejsze wiadomości dziś
Jonanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Najważniejsze wiadomości dziś
Jonanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Najważniejsze wiadomości dziś

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Emerytury artystów wywołują wiele emocji. Wiadomo, na jakie świadczenie może liczyć Andrzej Rosiewicz. Trudno przejść obok tej kwoty obojętnie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Odszedł ceniony muzyk i aktor. Miał zaledwie 51 lat. Poruszeni przyjaciele żegnają artystę. "Graj nam piękne nuty w tej orkiestrze niebiańskiej"

O tym się mówi: Ojciec Tadeusz Rydzyk zdecydował się ujawnić słowa, jakie usłyszał od Jana Pawła II. Czego dotyczyły