Takiej sytuacji po weselu mężczyzna z pewnością się nie spodziewał, otrzymując zaproszenie na ślub i wesele od swoich znajomych. Okazało się, że na karcie nie umieszczono żadnych dodatkowych adnotacji dotyczących tego, co może spotkać gości weselnych już po zakończonej zabawie. Wielu z nich – tak samo mężczyzna, która zdecydował się podzielić swoim przypadkiem z internautami – otrzymało słony rachunek do zapłacenia. Po czymś takim odechciewa się uczestniczyć w weselach!

Parą młodą, która postanowiła w ten sposób ukarać część zaproszonych gości byli Doug Simmons i Dedr McGee. Zakochani po wielu latach związku zdecydowali się na sformalizowanie relacji, w tym organizację hucznego wesela dla rodziny i przyjaciół. Nowożeńcy zapłacili za uroczystość z góry,a nie był to mały wydatek. Już po weselu mężczyzna, który miał być jednym z gości otrzymał od znajomych rachunek do zapłaty. Dlaczego?

Mężczyzna złapał się za głowę, gdy otrzymał od Pary Młodej, która zaprosiła go na swoje wesele rachunek do opłacenia. Musiał zapłacić równowartość aż tysiąca złotych! Dlaczego?

Para zdecydowała się na sporą uroczystość i ku swojemu zaskoczeniu na ceremonii i przyjęciu weselnym nie pojawiła się aż jedna trzecia zaproszonych osób. Młodzi ponieśli spore koszty i postanowili odzyskać stracone w ten sposób pieniądze. Każdej osobie, która nie pojawiła się na ich wielkim dniu wystawili rachunek – do zapłaty 240 dolarów, czyli około 1000 złotych. Gdy mężczyzna opublikował zdjęciu rachunku w sieci, internauci z początku w to nie uwierzyli.

New York Post dotarł jednak do pary, która zdecydowała się na taki krok. Państwo Młodzi przyznali, że wystawili rachunek jedynie tym osobom, które mimo wielokrotnych pytań i ponagleń o podjęcie decyzji, czy pojawią się na weselu kłamały, deklarując swoją obecność. Na uroczystość nie przyszło ponad sto osób, co oznaczało stratę dużej sumy pieniędzy. To szczególnie trudne dla nowożeńców, którzy musieli zapłacić za przyjęcie w kurorcie Royalton Resort w Negril na Jamajce z góry.

Ponieważ nie zadzwoniłeś i nie poinformowałeś nas z odpowiednim wyprzedzeniem, że nie będziesz uczestniczyć w wydarzeniu, jest to kwota, jaką jesteś nam winny za opłacenie twojego „talerzyka" - czytamy w opisie wystawionej faktury.

Jak informował portal "Życie News": JOANNA KURSKA PO RAZ PIERWSZY POCHWALIŁA SIĘ PIERWORODNYM SYNEM. UKOCHANA JACKA KURSKIEGO ŚWIĘTOWAŁA DZIEŃ MATKI W WYJĄTKOWYCH OKOLICZNOŚCIACH

Przypomnij sobie: PORAŻAJĄCE WYDARZENIA W JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI. NIESPODZIEWANIE ODESZŁA MŁODA KOBIETA W CIĄŻY. RODZINA CIĘŻARNEJ OD RAZU POWIADOMIŁA PROKURATURĘ

Portal "Życie News" pisał również: KOBIECIE NIE POZOSTAŁO NIC INNEGO JAK ODRZUCIĆ ZAPROSZENIE NA ŚLUB. ABSURDALNE ŻĄDANIE PANNY MŁODEJ PRZELAŁO CZARĘ GORYCZY. JAK MOGŁA TAK POWIEDZIEĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MĘŻCZYZNA ROBIŁ PORZĄDKI NA STRYCHU I CHCIAŁ POZBYĆ SIĘ STAREJ KANAPY. GDY WZIĄŁ SIĘ DO ROZMONTOWANIA MEBLA USŁYSZAŁ DŹWIĘK. ZAREAGOWAŁ NATYCHMIAST