Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Dowbor straciła pracę w programie "Nasz nowy dom", którego gospodynią była od pierwszego odcinka. Wielu sympatyków prezenterki zastanawiało się, czy jej syn w geście solidarności nie chciał odejść z Polsatu. Katarzyna Dowbor zaspokoiła ich ciekawość, zdradzając, że faktycznie Maciek nosił się z takim zamiarem. Co go powstrzymało?

Katarzyna Dowbor straciła pracę

Katarzyna Dowbor od pierwszego odcinka była gospodynią programu "Nasz nowy dom", który widzowie pokochali między innymi dzięki niej i ciepłu, jakie wnosiła do projektu. Niestety nie będziemy mieli okazji oglądać prezenterki w tym konkretnym formacie, bo Edward Miszczak zdecydował o jej zwolnieniu ze stacji.

Dla wielu sympatyków programu oraz samej prezenterki nie rozumie tej decyzji i całkowicie się z nią nie zgadza. Sama Katarzyna Dowbor nie kryje, że była zaskoczona decyzją nowego dyrektora programowego stacji.

Dziennikarka zdradziła, że została zaproszona przez Edwarda Miszczaka do biura. Jak przyznała, nie spodziewała się zwolnienia. "Byłam przekonana, że będziemy rozmawiać, co chcemy zmienić w programie" - zdradziła Dowbor w rozmowie z "Super Expressem".

Maciej Dowbor chciał odejść

Katarzyna Dowbor nie ukrywa, że sprawę jej zwolnienia można było załatwić nieco inaczej, dając jej przynajmniej możliwość pożegnania się z telewidzami. Dziennikarka przyznała również, że nie spodziewała się tak ogromnej fali wsparcia ze strony widzów. Na wysokości zadania stanęły również jej dzieci, które tego samego dnia pojawiły się w jej domu, żeby dodać jej otuchy.

Katarzyna Dowbor zdradziła, że jej syn Maciek, który pracuje w Polsacie, nosił się z zamiarem odejścia w geście solidarności z mamą. Ta mu jednak stanowczo zabroniła mu rzucania pracy.

Maciej Dowbor / YouTube: Plejada
Maciej Dowbor / YouTube: Plejada
Maciej Dowbor / YouTube: Plejada

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Synoptycy nie mają dobrych wiadomości. Na tych obszarach możliwe są lokalne burze i opady deszczu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Trzaskowska cieszyła się ogromną sympatią Polaków. Niespodziewanie odsunęła się w cień. Co dziś dzieje się z żoną Rafała Trzaskowskiego

O tym się mówi: Zaginął 16-letni Krzysztof Dymiański. Zrozpaczona matka zwróciła się z poruszającym apelem