Jak informuje portal "Jastrząb Post", Dorota Gardias mieszka wspólnie z córką w apartamencie na warszawskim Wilanowie. Prezenterka chętnie dzieli się ze swoimi sympatykami zdjęciami zrobionymi w domowym zaciszu. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak mieszka gwiazda!

Dorota Gardias w stałym kontakcie z fanami

Dorota Gardias należy do grona tych gwiazd, które pozostają w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Prezenterka w swoich mediach społecznościowych dzieli się szczegółami swojej aktywności zawodowej, a także odsłania kulisy swojej prywatności. Dzięki licznym zdjęciom i nagraniom możemy zobaczyć, jak mieszka Gardias.

Prezenterka pogody mieszka wspólnie ze swoją córką Hanią w apartamencie zlokalizowanym na warszawskim Wilanowie. Wnętrza robią ogromne wrażenie!

Tak mieszka Dorota Gardias!

Już na pierwszy rzut oka widać, że wnętrza w apartamencie Doroty Gardias dopracowane są w najdrobniejszym szczególe. Jednym z pomieszczeń, które internauci mogą zobaczyć najczęściej, jest kuchnia. Urządzona dość nowocześnie i przyciąga wzrok połączenie białych frontów szafek z drewnianymi blatami.

W kuchni uwagę przykuwają drewniane elementy na suficie, które czynią to nowoczesne wnętrze bardziej przytulnym. Ciekawym detalem, jaki znajdziemy w tym pomieszczeniu, są transparentne taborety ustawione przy blacie obok okna.

Neutralne kolory dominują również w łazience. Znajdziemy tu odcienie bieli i szarości, a także robiący wrażenie żyrandol. Szarość znajdziemy również w salonie, gdzie ustawiona jest wygodna kanapa, a także najprawdopodobniej fotel uszak. W szarych szafach jest sporo miejsca do przechowywania.

Dorota Gardias/YouTube @Aktualności 24h
Dorota Gardias/YouTube @Aktualności 24h
Dorota Gardias/YouTube @Aktualności 24h

Jak podobają się wam wnętrza apartamentu Doroty Gardias?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Trzaskowska cieszyła się ogromną sympatią Polaków. Niespodziewanie odsunęła się w cień. Co dziś dzieje się z żoną Rafała Trzaskowskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mówiono, że jest przybyszem z zupełnie innego wymiaru. O jego przepowiedniach na początku XX wieku mówiła cała Polska. Kim był Stefan Ossowiecki

O tym się mówi: Najnowsze informacje o zaginionym małżeństwie. Para porzuciła nastoletnich synów i uciekła z mieszkania. Trop wiódł na Słowację. Co dzieje się z nimi