Matka mojego męża jest po prostu bezczelna. Żąda, żeby mój mąż oddawał zarobione pieniądze jej, a nie swojej żonie!

Jak w każdy dzień wypłaty, mąż przyniósł do domu pieniądze. Teściowa była wściekła, bo liczyła, że mój mąż najpierw pójdzie do niej i podzieli się z nią zarobionymi pieniędzmi. Nawiasem mówiąc, co miesiąc wspieramy ją finansowo.

Zawsze się skarży na swoją trudną sytuację finansową. Mówi, że drobne pieniądze, jakie jej dajemy, ledwie jej wystarczają na wiele, a przed nią operacja. Byliśmy zaskoczeni faktem, że potrzebuje zabiegu. Wygląda naprawdę dobrze, a na zdrowie skarży się tylko wtedy, gdy przychodzi po pieniądze.

Pieniądze/YouTube @Flexin
Pieniądze/YouTube @Flexin
Pieniądze/YouTube @Flexin

Zadzwoniła do nas w środku nocy, prosząc, żebyśmy dali jej pieniądze. Zaklinała się, że potrzebuje ich na operację, bez której umrze. Poprosiła o zrobienie przelewu. Cała wypłata pozwoli pokryć koszty leczenia.

Rozumiem, skąd wynika jej roszczeniowość. Przed ślubem ze mną, jej syn oddawał jej całą swoją pensję. Przywykła do tych pieniędzy, tym bardziej że mój partner zawsze dobrze zarabiał. Po naszym ślubie wszystko się zmieniło, a teściowa nie może się z tym pogodzić.

Za pieniądze, które oddawał jej wcześniej mój mąż, kupiła sobie domek letniskowy i wyremontowała go. Choć powinna być zadowolona z tego, co ma, jej nadal jest mało. Pazerność całkowicie ją zaślepiła i przyćmiła jej umysł.

teściowa/YOUTUBE
teściowa/YOUTUBE
Teściowa/YouTube

Nie mam wątpliwości, że jest gotowa na wszystko, żeby tylko dostać nasze pieniądze. Nie zawahałaby się przed kłamstwem. Wymyśla coraz to nowe powody, dla których potrzebuje pieniędzy. Ciągle powtarza, że my kąpiemy się w luksusie, kiedy ona klepie biedę.

Wiem, że ani moja teściowa, ani córka, która z nią mieszka nie odpuszczą. Są wściekłe, że mój mąż nie oddaje im swojej pensji, choć przecież zarabia na siebie i swoją rodzinę. Nie wiem, jak długo to jeszcze wytrzymam.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Chłopiec przyszedł do apteki po leki dla babci. Nie miał pieniędzy. Chciał umyć podłogi, żeby zapracować na medykamenty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doświadczeni ogrodnicy wskazują, jakich roślin unikać, żeby nie ściągnąć do ogrodu ślimaków. Co warto sadzić, żeby nie mieć tego problemu

O tym się mówi: Cyklon Dawid nadciąga nad Polskę. Przyniesie gwałtowne zjawiska pogodowe. IMGW wydaje alerty dla kilku województw