Sezon ślubny za pasem, a to oznacza, że w Internecie znów znajdzie się wiele zabawnych filmów z licznych przyjęć weselnych w Polsce i za granicą. Weselna moda zmienia się w ekspresowym tempie i od kilku lat wielką popularnością cieszą się organizowane przez panny młode i ich druhny akcje zwane „flash mob”. Świadkami wyjątkowego pokazu byli goście weselni podczas jednego z wesel w USA.

Panna młoda wraz z przyjaciółkami postanowiła stworzyć niesamowity układ taneczny do jednego z najbardziej znanych filmowych piosenek na świecie. Nagranie tego momentu znalazło się w Internecie. Zachwytom komentujących nie ma końca!

Panna młoda postanowiła zorganizować wyjątkową niespodziankę dla świeżo poślubionego męża. Wesele stało się wyjątkowym przeżyciem również dla gości!

Jak opisuje serwis Goniec, panna młoda zdecydowała się stworzenie wraz z koleżankami dość skomplikowanego, ale robiącego wielkie wrażenie układu choreograficznego do piosenki z kultowego filmu „Dirty Dancing”. Stworzony przez kobiety flash mob wywołał spory uśmiech na twarzy pana młodego, a filmik znalazł się w sieci. Internauci są zaskoczeni profesjonalizmem tańczących kobiet. Wiele osób podkreśla, że w przypadku swego wesela weźmie przykład z młodej mężatki.

Zaskoczyłam mojego męża tym epickim flash mobem, w którym wzięli udział wszyscy jego przyjaciele i moje wspaniałe koleżanki – napisała panna młoda w opisie filmu.

Moda z USA przyszła również do Polski. W serwisie YouTube można znaleźć całą masę podobnego rodzaju flash mobów organizowanych przez polskie panny młode.

Jak informował portal "Życie News": Z ŻYCIA WZIĘTE: WYSZŁAM ZA MĄŻ MŁODO, MĄŻ WKRÓTCE ZOSTAWIŁ MNIE Z DWÓJKĄ DZIECI. BIORĄC KOLEJNY ŚLUB NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO, CO MNIE SPOTKAŁO

Przypomnij sobie: NIEBYWAŁE WYDARZENIE ODMIENIŁO ŻYCIE 55-LETNIEGO MĘŻCZYZNY NA ZAWSZE. SCHOROWANY CZŁOWIEK PRZESZEDŁ „NA DRUGĄ STRONĘ”. MÓWI, CZEGO TAM DOŚWIADCZYŁ

Portal "Życie News" pisał również: PORAŻAJĄCA HISTORIA MAŁEJ DZIEWCZYNKI. KILKA LAT TEMU W OKNIE ŻYCIA ZOSTAWIŁ JĄ MĘŻCZYZNA, KTÓRY WCZEŚNIEJ POZBAWIŁ ŻYCIA MATKĘ. JAK DO TEGO DOSZŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: OSTATNIE POŻEGNANIE JEDNEGO Z PARAFIAN ODBYŁO SIĘ W POWALAJĄCEJ ATMOSFERZE. ZEBRANI ZDĘBIELI NA WIDOK STANU KSIĘDZA. ON SAM NIE WIDZIAŁ PROBLEMU