Jak przypomina portal "Super Express", Katarzyna Dowbor nie znika w ostatnich dniach z pierwszych stron prasy i portali plotkarskiej. Wszystko za sprawą jej niespodziewanego zwolnienia z programu "Nasz nowy dom", którego gospodynią była od pierwszego sezonu. Potem doszły do tego doniesienia o pogorszeniu się stanu zdrowia dziennikarki. Katarzyna Dowbor odniosła się do plotek.

Katarzyna Dowbor znika z programu "Nasz nowy dom"

Informacja o tym, że Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu, gdzie prowadziła program "Nasz nowy dom", wywołały w sieci spore poruszenie. Sympatycy dziennikarki nie kryli rozczarowania decyzją Edwarda Miszczka, tym bardziej że miała ona być podyktowana chęcią odmłodzenia ekipy.

Później zaczęły pojawiać sie plotki, że to nie chęć odmłodzenia formatu była powodem odejścia Katarzyny Dowbor, ale jej zły stan zdrowia. Dziennikarka postanowiła odnieść się do plotek, że stoi jedną nogą stoi już nad grobem.

Katarzyna Dowbor reaguje na plotki o swoim złym stanie zdrowia

Katarzyna Dowbor postanowiła odnieść się do plotek o swoim stanie zdrowia, które zaczęły pojawiać się w przestrzeni publicznej w ostatnich dniach. Prezenterka zamieściła w swoich mediach społecznościowych nagranie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat jej kondycji zdrowotnej.

"Spieszę Was uspokoić, że informacje o moim złym stanie zdrowia, które pojawiają się w mediach, są absolutnie nieprawdziwe! Nie wierzcie w to! Czy tak wygląda kobieta, która jedną nogą stoi nad grobem?" - zapewnia na nagraniu Katarzyna Dowbor.

Prezenterka podziękowała również za wszelkie wyrazy wsparcia, jakie w ostatnich dniach płyną do niej szerokim strumieniem.

Uspokoiły was zapewnienia Katarzyny Dowbor?

To też może cię zainteresować: Pola Wiśniewska stanowczo reaguje na komentarz internautki. Poszło o imię najmłodszej pociechy lidera Ich Troje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prosty sposób na pozbycie się negatywnej energii z domu. Wystarczy szklanka i dwa proste kuchenne produkty. W jeden dzień wszystko może się zmienić

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia Marzeny Kipiel-Sztuki obiegły media. Aktorka zabrała głos w sprawie