Żałujemy, że potrzebujemy pokoju i jednocześnie dążymy do dobrobytu finansowego. Wydawać by się mogło, że są to pojęcia przeciwstawne, bo bogactwa nie osiągnie się poprzez bezczynność i beztroską egzystencję.

Jednakże...

Nawet moja mama, kiedy byłam mała, robiła zaskakująco ciekawe rzeczy i mówiła, że ​​w ten sposób można przyciągnąć dobrobyt do domu. Pomogły jej w tym środki pod ręką, które można łatwo znaleźć w domu.

Tak więc wedyjska zasada Vastu-śastra jest tłumaczona jako „wiedza w domu”. Ta nauka wznosi dom do nas jako żywej istoty.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ↪Ñí$ha↩ (@design__hues)

Stąd ten budzący grozę stosunek do własnego domu, jak do członka rodziny. Tylko jeśli szanujesz własny dach nad głową, w Twoim domu zawsze będzie panować przytulna i zdrowa atmosfera.

Przy pomocy soli przyciągamy do domu dobrobyt finansowy

Jak widać, sól ma wiele przydatnych właściwości. Nie tylko sprawia, że ​​nasze potrawy są smaczniejsze, ale także usuwa plamy, a nawet gwarantuje nam finansową obfitość w domu. Nic dziwnego, że nasi przodkowie uważali ją za symbol czystości.

Wymieszaj trochę soli i 4-5 kawałków suszonych goździków. Dobrze rozetrzyj i umieść powstałą mieszaninę w najdalszym kącie domu.

W ten sposób sól uratuje cię od biedy, ochroni przed nieszczęściem, a nawet wypełni pokój aromatem harmonii i spokoju.

Możesz uwierzyć i możesz sprawdzić. Jesteśmy jednak pewni, że po takich manipulacjach wkrótce w Twoim domu zapanuje harmonia i obfitość. Warto wypróbować wedyjskie zasady w życiu codziennym i na stałe wprowadzić je w domostwo.

Pokój wam i obfitość finansowa!

Nie przegap: Odeszła uwielbiana przez widzów aktorka. W swoim dorobku miała wiele znakomitych ról

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego ci nie umknęło: Z życia wzięte. Żyliśmy szczęśliwie przez 10 lat. Do wczoraj, gdy nie wyłączyłam telefonu po rozmowie z mężem

O tym się mówi: Kryminolog nie ma wątpliwości. Matka i ojczym 8-letniego Kamila nie będą mieli łatwo za kratami