Jak przypomina portal "Goniec", Grażyna Torbicka od ponad czterech dekad tworzy udany związek z lekarzem Adamem Torbickim. Gwiazda przyznała, że zdarza im się żyć na dwa domy. Zdradziła też, jaki jest jej zdaniem przepis na udane małżeństwo.

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie

Grażyna Torbicka od lat gości na ekranach telewizorów. Widzowie uwielbiają jej profesjonalizm, wdzięk i klasę. Gwiazda odnosi sukcesy nie tylko na gruncie zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Od czterech dekad jest szczęśliwą żoną doktora Adama Torbickiego. Dziennikarka w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła, jaki jest jej zdaniem przepis na udany związek.

"Pewnie dlatego też moje małżeństwo przetrwało tyle lat, bo oboje z mężem rozumiemy, że trzeba nawzajem szanować swoje zainteresowania, choć mogą one być zupełnie odmienne" - wyznała dziennikarka w rozmowie z tygodnikiem.

Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube Telewizja Kino Polska
Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube Telewizja Kino Polska
Grażyna Torbicka. Źródło: Youtube Telewizja Kino Polska

Życie na dwa domy

Małżeństwo jakiś czas temu przeniosło się do domu w Otwocku. Niestety wiele zobowiązań zawodowych wymaga od Grażyny Torbickiej częstych przyjazdów do stolicy. Jak się okazuje, to właśnie w stolicy dziennikarka spędza wiele dni. Wspólnie z mężem ustalili, że w tym czasie będzie mieszkać w starym mieszkaniu jej rodziców.

Zdaniem Grażyny Torbickiej takie chwilowe rozłąki dobrze działają na związek, czego dowodem jest to, że parze udało się przeżyć 4 dekady bez większych kryzysów. Torbicka zdradziła, że czuje się spokojna o męża, bo zostawia go pod dobrą opieką ich czworonożnego pupila.

Grażyna Torbicka/YOUTUBE
Grażyna Torbicka/YOUTUBE
Grażyna Torbicka z mężem/YOUTUBE

Co sądzicie o takiej recepcie na udane małżeństwo?

To też może cię zainteresować: Światło dzienne ujrzały nowe informacje o matce 8-letniego Kamila z Częstochowy. Co udało się ustalić do tej pory

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Żyliśmy szczęśliwie przez 10 lat. Do wczoraj, gdy nie wyłączyłam telefonu po rozmowie z mężem

O tym się mówi: Prokuratura wydała oficjalny komunikat w sprawie Mateusza Murańskiego. Czy udało się ustalić przyczyny jego niespodziewanego odejścia