Ten rok nie jest wyjątkiem. Tylko tym razem je zawiedziemy i nie ulegniemy domowym manipulacjom – kupiliśmy bilety na morze.

Po raz pierwszy od 7 lat małżeństwa postanowiliśmy spędzić wakacje po ludzku. Wcześniej matki miały czas wymyślać dla nas zadania na pół roku przed wakacjami. Zrzuciły na nas działkę, naprawy, zwroty akcji, wycieczki do krewnych. Oczywiście czekaliśmy na jakikolwiek cud.

Podjęliśmy kilka prób uniknięcia tego losu. Ale baliśmy się urazić matkę i teściową. Gdy tylko rozmawialiśmy o naszych zamiarach, od razu zaczynały ronić łzy, łapać się za serca i pisać testament.

Do tej pory to na nas działało

Nie było ani jednego dnia wolnego w domu, byliśmy osłabieni, codzienni zrywani ze snu o 7 rano. Umyj okna, wytrzyj kryształ, wytrzep dywany, napraw zlew… Każdy dzień to nowe zadania.

Teściowa zawsze znajdowała dla nas przydział pracy na wsi. Celowo rozbudowała nawet stronę, żebyśmy się nie nudzili. Mąż odwiedza ją w każdy weekend.

Kiedy urodził się mój syn, miałam nadzieję, że chociaż mnie zostawią w spokoju. Jednak nie...babcie zajmowały się maluszkiem, a my wciąż garbiliśmy się od roboty...

Dwa miesiące przed tymi wakacjami teściowa wywiesiła listę prac, które czekają nas w tym roku. Tak jak mama, w zasadzie. Ale stanowczo zdecydowaliśmy, że nie będziemy marnować wakacji na żadne bzdury. Dzieci chcą jechać nad morze, my też chcemy odpocząć.

Kupiliśmy bilety i postanowiliśmy poświęcić czas na totalny relaks. Wybraliśmy hotel all inclusive z programem rozrywkowym i animatorami dla dzieci. Dzieci będą się bawić, a my będziemy cieszyć się ciszą i spokojem.

Mamy jeszcze o tym nie wiedzą. Być może robimy źle, ale nie mamy innego wyjścia. W końcu będziemy mieli czas, aby im pomóc po podróży, praca nie zając, a ludzki odpoczynek jest nam po prostu potrzebny.

O tym się mówi: Krzysztof Cugowski nie ukrywał, co myśli o wysokości swojej emerytury. Wyszło na jaw, na jakie pieniądze może liczyć muzyk. Kwota robi wrażenie

Zerknij tutaj: 1 maja wchodzą w życie ważne zmiany w aptekach. Nie wszyscy pacjenci będą z nich zadowoleni