Jak przypomina portal "Lelum", Aleksandra Kwaśniewska stanęła na ślubnym kobiercu 22 września 2012 roku. Przysięgę złożyła Kubie Badachowi, z którym jest do dziś. Rąbka tajemnicy, co do małżeństwa córki uchylił Aleksander Kwaśniewski. Poznajcie szczegóły!

Medialne wydarzenie

Aleksandra Kwaśniewska w jednym z wywiadów przyznała, że kiedy ona i Kuba Badach planowali ślub, bardzo zależało im na tym, żeby ten ważny dzień nie był medialną sensacją. Dodała, że dość szybko dotarło do nich, że nie będą w stanie uniknąć zainteresowania mediów. I faktycznie ich ślubowi towarzyszyło ogromne zainteresowanie opinii publicznej.

Z czasem parze udało się wypracować sposoby na chronienie swojej prywatności. Do dziś w mediach społecznościowych dość sporadycznie zamieszczają wspólne zdjęcia. Niezbyt często można ich zobaczyć wspólnie pozujących na ściankach. Nie komentują też medialnych doniesień na swój temat, które od czasu do czasu pojawiają się w prasie plotkarskiej.

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska/YouTube @Gazeta PL
Kuba Badach i Ola Kwaśniewska/YouTube @Gazeta PL
Kuba Badach i Ola Kwaśniewska/YouTube @Gazeta PL

Ostatnio kilka słów na temat małżeństwa Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha zabrał Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent zdradził, jaki jest sekret udanego związku, jaki tworzy jego córka.

Aleksander Kwaśniewski zabrał głos w sprawie małżeństwa córki

Aleksander Kwaśniewski był gościem programu "Trójkąt", który prowadzą Gabi Drzewiecka i Agnieszka Woźniak-Starak. Jednym z wątków, jakie zostały podjęte w trakcie wywiadu, było małżeństwo Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Były prezydent zdradził, w czym jego zdaniem tkwi ich sekret.

"Kuba Badach świetnie sprząta i to jest wielkie szczęście Oli, bo ona nie jest wielką fanką sprzątania. Kuba sprząta, a Ola jest znakomitą kucharką. Ja uważam, że Ola, jeśli chodzi o kuchnię włoską, to osiąga absolutnie pozycje szczytowe, znakomite" - powiedział Aleksander Kwaśniewski.

Alksander Kwaśniewski/YouTube @trójkąt
Alksander Kwaśniewski/YouTube @trójkąt
Alksander Kwaśniewski/YouTube @trójkąt

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dali się przyłapać. Byli małżonkowie nie byli w stanie powstrzymać emocji. Polały się łzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Thomas Thurnbichler przekazał najnowsze wieści dotyczące Dawida Kubackiego. Co wiadomo na temat skoczka i jego żony

O tym się mówi: Pogoda nie będzie nas rozpieszczała. IMGW wydał alerty pogodowe pierwszego stopnia. Czego można spodziewać się w najbliższych godzinach