Jak podaje portal "Goniec", wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Pewien pan młody sprawił, że jego świeżo upieczona żona będzie do końca życia wspominała ich pierwsze małżeńskie chwile. Wszystko za sprawą układu tanecznego, jaki mężczyzna przygotował ze swoimi przyjaciółmi. Nagranie obiegło sieć, zdobywając serca internautów na całym świecie.

Świeżo upieczona żona nie była w stanie powstrzymać łez

Pan Młody postanowił przygotować dla swojej małżonki wyjątkową niespodziankę. W trakcie weselnego przyjęcia wspólnie ze swoimi przyjaciółmi zaprezentował niezwykły układ choreograficzny, którym skradł serce nie tylko swojej wybranki i gości weselnych, ale i wielu internautów na całym świecie.

Choć od momentu, w którym nagranie zostało zamieszczone w mediach społecznościowych przed czterema laty, to wciąż cieszy się w sieci ogromną popularnością. Do tej pory obejrzano je blisko 5 milionów razy.

Pan Młody i jego przyjaciele swobodnie czują się w każdym kolejnym stylu tanecznym, a ich występ sprawia radość nie tylko im samym, ale także wszystkim, którzy ich oglądają.

Cała gama emocji

Wiele osób zwraca uwagę na reakcję panny młodej, na której twarzy odmalowuje się cała gama emocji. Kobieta nie była w stanie powstrzymać się cisnących do oczu łez. Podobne emocje towarzyszyły części internautów.

"Wow aż się popłakałem... ze śmiechu, podziwu i tego, jak mnie to wprost powaliło na deski. Wielki, wielki podziw dla Was panowie, niesamowita rzecz" - napisał jeden z komentatorów. "Żeby mój chłop, choć w połowie tak dobrze wywijał nogami" - dodała kolejna z internautek.

Tańczący Pan Młody z przyjaciółmi/YouTube @Under The Mask Studio
Tańczący Pan Młody z przyjaciółmi/YouTube @Under The Mask Studio
Tańczący Pan Młody z przyjaciółmi/YouTube @Under The Mask Studio

A jak wam podoba się ten występ?

To też może cię zainteresować: Policjant, który walczył o uniewinnienie Tomasza Komendy, przerywa milczenie. "Nigdy bym nie pomyślał, że to się tak skończy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zauważyłam u siebie niemiłe zmiany. Oznaczały, że przestałam o siebie dbać

O tym się mówi: Papież Franciszek zdecydował się na przełomowy krok. Rewolucyjne zmiany w Kościele katolickim