Jak podaje portal "Pomponik", Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek układa sobie życie u boku tajemniczej Dominiki. Para chętnie dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami, choć na żadnym z nich nie zobaczymy twarzy partnerki tancerza, bo ta zdecydowała, że chce pozostać anonimowa. Teraz fani Hakiela zastanawiają się, czy tancerz staną z wybranką na ślubnym kobiercu. Skąd takie przypuszczenia?

Niespodziewanie rozstanie

Kiedy w marcu ubiegłego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że postanowili się rozwieść, ich sympatycy przecierali oczy ze zdumienia. Para skrzętnie kreowała w mediach swój wizerunek, jako pary idealnej. Fani zaczęli zastanawiać się, co było powodem rozstania, dochodząc do wniosku, że chodzi o zdradę.

Te podejrzenia potwierdził sam tancerz, który w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zdradził, że w życiu Cichopek pojawił się ktoś inny. Fani Marcina Hakiela nie mieli wątpliwości, że rozwód był dla niego ciosem. Tancerz przyznał, że ratunkiem okazała się dla niego terapia i znajomość z pochodzącą z Wrocławia Dominiką.

Czy Marcin Hakiel wziął kolejny ślub?

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych Marcina Hakiela pojawiły się zdjęcia, które dały fanom tancerza sporo do myślenia. Wielu z nich zastanawiało się, czy są to kadry z sesji przedślubnej. Jakby tego było mało, na prywatnym profilu tancerza na Facebooku widnieje status "w związku małżeńskim".

Nie wiadomo jednak, kiedy tancerz dokonał zmiany statusu i czy nie jest on przypadkiem pamiątką po zakończonym w ubiegłym roku małżeństwie z Katarzyną Cichopek.

Co o tym myślicie?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz zaskoczyła fanów. Na najnowszym zdjęciu piosenkarka zachwyca metamorfozą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wzrosła wysokość jednego z dodatków wypłacanych przez ZUS. Do wzięcia jest ponad 550 złotych. Komu przysługują pieniądze

O tym się mówi: Dantejskie sceny na jednym z polskich cmentarzy. Rodzina odwiedziła grób bliskiego. To, co zastali na miejscu oburza