Adam Małysz zdecydował się przerwać milczenie. Skoczek opowiedział o swoim stanie zdrowia. Co mu dolega?

Adam Małysz jest legendarnym polskim skoczkiem. Sportowiec ostatnio mocno zaniepokoił swoich fanów. Przyznał się, że dolega mu pewną uciążliwa sprawa. Wyznał że za wszystko odpowiedzialny jest stres.
Jakiś czas temu Adam Małysz zabrał głos ws. swojego stanu zdrowia. Sportowiec wyznał że doskwiera mu pewna niedogodność. Fani mocno się zaniepokoili. Kiedy zniknął na kilka dni zaczęły się pytania. Teraz postanowił zabrać głos w tej sprawie. Sportowiec zdecydował się uspokoić swoich fanów.
Zanim Adam Małysz znikną jakiś czas meczu wyznał, że ma problemy zdrowotne. Każe sprawdzają, co mu doskwiera. Jak dodał za wszystko odpowiedzialny jest stres. To bardzo zasmuciło fanów sportowca. Pojawiło się mnóstwo pytań o jego stan zdrowia. Głos w sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany. Zdecydował się uspokoić swoich fanów.
- Dostaję ostatnio dużo pytań o moje zdrowie. Bardzo dziękuję, że dziennikarze tak się o mnie troszczą, ale jeszcze trochę popracuję - czytamy we wpisie mistrza. I po tych słowach można sądzić, że ze zdrowiem prezesa PZN.

Adam Małysz/ instagram: adammalyszofficial
Adam Małysz/ instagram: adammalyszofficial
Adam Małysz/ instagram: adammalyszofficial