Narodziny pięcioraczków z Horyńca-Zdroju (woj. podkarpackie) stały się medialnym hitem ostatnich tygodni. Dzieci urodziły się w połowie lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. Syzbko pojawiła się jednak smutna informacja - jedno z pięcioraczków, chłopczyk Henry James Clarke zmarł 3 dni po porodzie.

Do mediów trafiła właśnie informacja o trudnym położeniu, w którym znalazła się mama wieloraczków. Okazuje się, że pani Dominika zaczęła korzystać z wózka inwalidzkiego. Co się stało? Mama maluszków postanowiła podzielić się tym, jak układa się życie wielodzietnej rodziny.

Mama pięcioraczków z Horyńca-Zdroju opowiedziała o tym, co się dzieje w jej rodzinie. Sama znalazła się na wózku!

12 lutego 2023 roku w Krakowie przyszły na świat pięcioraczki, co jest ewenementem na skalę naszego kraju, gdyż takie narodziny zdarzają się raz na 170 lat. Pani Dominika wraz z mężem Vincentem byli rodzicami siedmiorga dzieci i marzyli o ósmym. Ku wielkiemu zaskoczeniu, w tej chwili są rodzicami 12 pociech. Na co dzień są mieszkańcami Horyńca-Zdroju, niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu.

Mama pięcioraczków postanowiła opublikować długi post na Instagramie, gdzie do tej pory posiadała prywatne konto, a popularność przyszła wraz z narodzinami wieloraczków i odrobinę ją przytłoczyła. Przyznała, że cieszy ją zainteresowanie okazywane jej rodzinie i dopiero uczy się publikowania treści w social mediach, ku uciesze licznych obserwatorów.

Pani Dominika przekazała przykrą informację – musiała przejść operację kolana i znalazła się na wózku. Niestety, mnoga ciąża wpłynęła na stan kolan młodej mamy.

Tydzień temu miałam operację na kolano lewe, które po prostu pękło, jestem o kulach, a ponieważ moje ręce po operacjach cieśni nadgarstków nie są w stanie utrzymać mojego dość dużego ciała zakupiłam sobie pojazd wyścigowy i daję radę – przyznała bez ogródek.

Jak informował portal "Życie News": AGNIESZKA CHYLIŃSKA MA DOŚĆ. ARTYSTKA POSTANOWIŁA ZAREAGOWAĆ NA AFERĘ Z KUBĄ WOJEWÓDZKIM W TVN. GWIAZDA POCZUŁA SIĘ DOTKNIĘTA SŁOWAMI SHOWMANA

Przypomnij sobie: CZĘŚĆ SENIORÓW SZCZEGÓLNIE SKORZYSTA Z WALORYZACJI ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH. WPROWADZONO NOWE ZASADY WYPŁAT EMERYTUR. KTO DOSTANIE WIĘCEJ PIENIĘDZY

Portal "Życie News" pisał również: MROŻĄCE KREW W ŻYŁACH NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE KRYJĄ OBURZENIA I ŻĄDAJĄ SPRAWIEDLIWOŚCI DLA 7-LETNIEGO DZIECKA. RODZICÓW ZATRZYMANO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZOFIA CZERWIŃSKA PRZEPOWIEDZIAŁA SWOJE ODEJŚCIE. ULUBIONA AKTORKA POLAKÓW DO KOŃCA ZACHOWAŁA POGODĘ DUCHA. PRZED OPERACJĄ ZORGANIZOWAŁA PRZYJĘCIE