Dzieciństwo spędziłam w biednej rodzinie. Byłam najstarszym dzieckiem i było nas czworo. Spokojne życia i możliwość zabawy były dla nas praktycznie niedostępne, a zabawki i tak trafiały do młodszych. Kiedy dorosłam, myślałam, że teraz wreszcie będę mogła pozwolić sobie na życie, na jakie zasługuję.

Wyszłam za mąż i szybko dowiedziałam się, że mój pierwszy mąż był oszustem. Rozwiedliśmy się, kiedy poszedł do więzienia. Byłam już wtedy w ciąży. Ten człowiek oszukał wszystkich: mnie i moich partnerów z pracy. Przysięgał później, że to wszystko dla mojego dobra i nie miał złych zamiarów, ale tak naprawdę mu nie wierzyłam. W końcu co stało na przeszkodzie, żeby skonsultował się ze mną przed podjęciem decyzji? Tak naprawdę wcale go nie kochałam – ten związek był pomyłką od samego początku.

Chciałam mieć to samo, co inni – samochód, własne mieszkanie. Normalnie działający prysznic, po to by nie trzeba było myć się w umywalce, jak w dzieciństwie. By lodówka była pełna jedzenia. Mam dość głodu z dzieciństwa.

Za drugim razem wyszłam za nauczyciela akademickiego. Pomógł mi zdobyć dyplom i wychować córkę. Mieszkaliśmy razem przez dziesięć lat, a potem znalazł sobie kochankę – ta dziewczyna była jego uczennicą. Wręcz klasyczna historia. Nie wybaczyłam i po prostu go zostawiłam. Z moją córką nadal utrzymuje dobry kontakt – często się komunikują. Ona widzi w nim swojego ojca.

Wyszłam za mąż trzeci raz. To była największa pomyłka w moim życiu

Choć miałam wiele za sobą to wcale nie byłam jeszcze stara. Bardzo chciałam mieć szczęśliwą rodzinę, więc ponownie wyszłam za mąż.

Moja córka skończyła właśnie szesnaście lat i nie miała nic przeciwko mojemu małżeństwu, dała mi swoje błogosławieństwo. Mocno zakochałam się w Marku. Był miły i opiekuńczy, prawie idealny. Pobraliśmy się i od razu zaczęliśmy oszczędzać na mieszkanie. Czułam, że moje marzenie właśnie się spełnia. Własne mieszkanie! To niesamowite! Nie spodziewałam się tego, że moje nadzieje pękną jak bańka mydlana.

Na wspólne gniazdko potrzebowaliśmy około 700 tysięcy złotych, a udało się nam zgromadzić prawie pół miliona. Nagle mój mąż oznajmił, że teraz nie mamy pieniędzy.

Oddałem wszystko matce – powiedział bez ogródek.

Powiedzieć, że byłam zaskoczona to nic nie powiedzieć.

Dlaczego? – zapytałam.

Mama kiedyś wzięła kredyt, a teraz zalega ze spłatami. Od dawna nie miała remontu domu. Pomyślałem więc, że mógłbym jej zrobić prezent urodzinowy. A my jesteśmy przyzwyczajeni do wynajmowania mieszkania. Wymagana kwota do kupna uzbierała się tak szybko, gdzie mamy się spieszyć? Oszczędzajmy więcej. I ważne jest, aby mama była szczęśliwa. Nigdy tak naprawdę cię nie lubiła, a teraz skłamałem, że zasugerowałaś podarowanie jej tych pieniędzy! Powinnaś zobaczyć, jaka była szczęśliwa. Zamówiliśmy panele podłogowe i płytki łazienkowe. I dobrze byłoby zmienić meble w kuchni. Wydaje się, że wystarczy na wszystko. Nie jesteś zła, prawda? - zapytał niewinnie.

Stałam, słuchałam męża i wróciły wspomnienia z przeszłości, z dzieciństwa. Nie mogłem znaleźć słów, by odpowiedzieć na to wszystko. Poszłam do kuchni i z wściekłości rozbiłam talerze, które dała nam teściowa. Poszłam po rzeczy męża. Kazałam mu się wynosić i nigdy więcej się do mnie nie zbliżać.

To wszystko było ogromnym szokiem. Ona ma kredyt, a ja mam za to płacić? Niedoczekanie! Przez kilka lat oszczędzałam nawet cukier, słodząc herbatę i ciułając każdy grosz. A mój mężulek – idiota, szczerze mówiąc – tak po prostu wziął i dał wszystko! Nigdy nie będę w stanie mu wybaczyć.

W rezultacie: mam czterdzieści lat, trzy razy byłam zamężna, jestem potrójną rozwódką, wynajmuję mieszkanie i mieszkam w nim z kotem. Nigdy nie spodziewałabym się tego, że moje życie tak się potoczy.

Mogłabym przynajmniej go pozwać, ale szczerze – nie mam do tego nerwów.

Jak informował portal "Życie News": DODA BOHATERKĄ KOLEJNEGO REALITY SHOW W POLSACIE. PIOSENKARKA UJAWNIA KULISY WSPÓŁPRACY ZE STACJĄ. PADŁY ZASKAKUJĄCE SŁOWA O EDWARDZIE MISZCZAKU

Przypomnij sobie: TO JUŻ DWA LATA, ODKĄD NIE MA WŚRÓD NAS RYSZARDA KOTYSA. AKTOR ZASŁYNĄŁ ROLĄ W „ŚWIECIE WEDŁUG KIEPSKICH”, JEDNAK ZAGRAŁ W OGROMNEJ LICZBIE PRODUKCJI

Portal "Życie News" pisał również: PAULINA KRUPIŃSKA BARDZO WYLEWNIE O MĘŻU. GWIAZDA PRZEKONUJE, ŻE ZNA GO Z KOMPLETNIE INNEJ STRONY. CZY PIOSENKARZ PRYWATNIE ZACHOWUJE SIĘ INACZEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA DOWBOR ZDRADZIŁA SEKRETY REGULAMINU PROGRAMU „NASZ NOWY DOM”. WIADOMO JUŻ, DO CZEGO MAJĄ PRAWO UCZESTNICY SHOW. JEDEN Z ZAPISÓW ZDUMIEWA