W ostatnich tygodniach Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi widzami naprawdę porażającymi wizjami, które niemal paraliżują każdego, kto obserwuje jego kontent zamieszczany w sieci. Choc warto jego przepowiednie traktować z dystansem i nie brać wszystkiego za pewnik to pokazują one jednak trudną sytuację na świecie, która dodatkowo dramatycznie pogłębia się na naszych oczach.

Jackowski w kolejnym nagraniu w serwisie YouTube opowiedział o tym, czego spodziewa się w najbliższych miesiącach. Później, zapytany w rozmowie z serwis O2 o to, jak widzi zbliżający się czas wakacji nie miał dla nas dobrych wieści. Jasnowidz od pewnego czasu mówi wprost o czekającym świat krachu giełdowym i upadku banków. Ta sytuacja już ma miejsce, biorąc pod uwagę krach Silicon Valley Bank i problemy Credit Suisse. Ma to być dopiero początek kłopotów.

Krzysztof Jackowski bez ogródek o tym, co wydarzy się latem. Czas zapiąć pasy. Pieniądze milionów ludzi na świecie zagrożone?

Zdaniem Jackowskiego okres urlopowy będzie dla nas naprawdę trudnym czasem przez gwałtowne wydarzenia na świecie związane z finansami.

Czeka nas kryzys, krach, nie wiem, jak to nazwać. Od kwietnia do końca czerwca - to jest okres, w którym może zacząć dziać się coś złego w kwestii finansowej na świecie - w krajach zachodnich i w Stanach Zjednoczonych – przekonuje wizjoner z Człuchowa.

Jackowski jest przekonany, że skutki dramatycznych wydarzeń w świecie finansów odbiją się na kolejnych, długich latach. Kryzys ma znacząco przebić ten z 2008 roku.

Jak informował portal "Życie News": PORUSZAJĄCA SYTUACJA NIEPEŁNOSPRAWNEGO, KTÓRY PORUSZA SIĘ NA WÓZKU OD DWUDZIESTU LAT. ZUS POSTANOWIŁ ODEBRAĆ MU ŚWIADCZENIE. POWÓD POWALA NA KOLANA

Przypomnij sobie: WRACA SPRAWA PIĘCIORACZKÓW Z PODKARPACIA. NARODZINAMI MALUSZKÓW ŻYŁA CAŁA POLSKA. TERAZ ICH MAMA NAGLE TRAFIŁA NA WÓZEK. WIADOMO, CO SIĘ WYDARZYŁO

Portal "Życie News" pisał również: ZENEK MARTYNIUK MOŻE LICZYĆ NA NAPRAWDĘ SOWITE WYNAGRODZENIE W JESIENI ŻYCIA. WIELU EMERYTÓW MOŻE MU BARDZO ZAZDROŚCIĆ. WIADOMO, O JAKICH SUMACH MOWA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WYCHODZĄC OSTATNI RAZ ZA MĄŻ, POMYŚLAŁAM "DO TRZECH RAZY SZTUKA". NIGDY NIE SPODZIEWAŁABYM SIĘ TEGO, ŻE UKOCHANY WYKRĘCI TAKI NUMER. CO ZA PODSTĘP