Historia tej rodziny z Wielkiej Brytanii wydaje się wręcz niemożliwa, jednak naprawdę miała miejsce. Emeresonowie w 2011 roku pochowali ukochaną babcię. Kobieta o imieniu Lesley odeszła z powodu nowotworu. Seniorka uwielbiała komunikować się z bliskimi za pomocą SMS-ów i właśnie z tego powodu rodzina zdecydowała się włożyć do jej trumny telefon komórkowy.

Bliscy Lesley nie ukrywali, że śmierć kobiety była dla nich trudnym doświadczeniem. Było to szczególnie bolesne dla wnuczki Lesley, która nie potrafią poradzić sobie z brakiem ukochanej babci co jakiś czas wysyłała SMS na jej numer. Ku swojemu zaskoczeniu i przerażeniu jednocześnie, pewnego dnia otrzymała odpowiedź na swoje słowa!

Wnuczka zmarłej kobiety wysyłała do niej SMS-y, aby ukoić ból po jej stracie. Nieoczekiwanie dostała odpowiedź. To był szok!

22-latka, czując się źle psychicznie, postanowiła wysłać kolejną wiadomość na numer babci. Opowiedziała o swoich problemach, z którymi nie potrafiła dać sobie rady. Następnego dnia rano z przerażeniem odkryła, że otrzymała odpowiedź o treści „Czuwam nad tobą, przejdziesz przez to, wszystko będzie dobrze”.

Mimo szoku i strachu postanowiła kontynuować rozmowę i dowiedziała się, że nadawcą wiadomości jest „niepokojący wegetarianin”. Rodzina pisała wiadomości do babci, nie po to, by się z nią skontaktować, ale dla samych siebie – by znaleźć ukojenie w trudnych chwilach.

Szybko wyszło na jaw, że operator komórkowy wrzucił numer telefonu zmarłej z powrotem do bazy. Skontaktować się z nowym właścicielem postanowił syn zmarłej kobiety i prawda wyszła na jaw. Mężczyzna przekonywał, że jest właścicielem numeru od kilku tygodni i był przekonany, że ktoś robi sobie z niego żarty. Emersonowie skontaktowali się z operatorem – oburzeni, że ten przekazał numer do puli, mimo wcześniejszego zastrzeżenia przez nich dostępu do niego. Więcej nie otrzymali już wiadomości od „babci”.

Jak informował portal "Życie News": POWALAJĄCE WIEŚCI O GRAŻYNIE TORBICKIEJ I JEJ MĘŻU. PRAWDA WYSZŁA NA JAW. CO DZIEJE SIĘ W 42-LETNIM MAŁŻEŃSTWIE GWIAZDY I UZNANEGO KARDIOLOGA

Przypomnij sobie: ZNANA AKTORKA POSTANOWIŁA NA POWAŻNIE ZAJĄĆ SIĘ INNĄ DZIAŁALNOŚCIĄ. DOMINIKA KLUŹNIAK REALIZUJE SIĘ ZAWODOWO W NOWEJ DZIEDZINIE. ILE POBIERA ZA SESJĘ

Portal "Życie News" pisał również: KIEDYŚ MOGŁA SIĘ POSZCZYCIĆ TŁUMAMI FANÓW. AUTORKA HITU „ZA KAŻDYM RAZEM” PRZESZŁA NIESAMOWITĄ PRZEMIANĘ. JULA JEST PRAKTYCZNIE NIE DO ROZPOZNANIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: GORĄCA ATMOSFERA W MAŁŻEŃSTWIE SŁAWOMIRA I KAJRY. GWIAZDORSKA PARA NIE JEST W STANIE UNIKNĄĆ KŁÓTNI. MÓWIĄ WPROST O SROGICH AWANTURACH W SWOIM DOMU