42-letnią Dominikę Kluźniak przez lata mogliśmy oglądać w licznych, bardzo popularnych produkcjach. Choć najlepiej dała się zapamiętać widzom z oryginalnej roli krawcowej Izabeli w serialu „BrzydUla” to grała również w takich produkcjach jak „Klan”, „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”, a także filmach jak „Lejdis” czy „Powidoki”.

Aktorkę trudno jednak znaleźć na pierwszych stronach gazet, a jej nazwisko rzadko pojawia się w nagłówkach portali rozrywkowych. Znana jest bowiem z tego, że głęboko ceni prywatność i nie opowiada mediom o swoim życiu rodzinnym czy uczuciowym. Jednak o aktorce zrobiło się głośno w ostatnich dniach. Dlaczego?

Dominika Kluźniak postanowiła zacząć realizować się zawodowo w zupełnie innej dziedzinie niż sztuka. Niemal każdy może skorzystać z jej usług. Czym się zajmuje?

Jak informuje serwis O2, aktorka postanowiła skończyć kurs coachingu i otworzyła własny gabinet. Realizacja pobocznej do aktorstwa pasji należy do rzadkości w Polsce, gdyż gra w filmach i serialach jest mocno absorbująca. Aktorka w studiu „Dzień Dobry TVN” przyznała, że jej nowa zawodowa droga zaczęła się od psychoterapii, której postanowiła się poddać i wówczas zrozumiała, że chciałaby pójść taką drogą.

Stwierdziłam, że samorozwój jest wspaniałą, cudowną rzeczą, że zaczęłam sama gonić w tym kierunku – mówiła na antenie TVN.

Aktorka poświęciła rok na zdobycie certyfikatu i nie ukrywa tego, że choć nie jest lekarzem czy psychoterapeutą po trwających wiele lat studiach to można się do niej zgłosić np. w momencie zawodowego wypalenia czy poprawy samooceny. Ile kosztują jej usługi coachingowe?

Redakcji „Faktu” udało się ustalić, że trwająca dwie godziny sesja u Dominiki Kluźniak to koszt 300 złotych. Można również skorzystać z jej pomocy w weekendy – wówczas zapłacimy więcej. Możliwa jest również konsultacja online, jednak specjalistka zaprasza przede wszystkim do spotkań w gabinecie.

Jak informował portal "Życie News": NOWY DOM ANI I GRZEGORZA BARDOWSKICH JUŻ GOTOWY. BOHATEROWIE PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” ZASKOCZYLI WYBOREM KOLORU ELEWACJI. INTERNAUCI PODZIELENI

Przypomnij sobie: KAMIEŃ I ZACIEKI W KABINIE PRYSZNICOWEJ PRZYPRAWIAJĄ O ZAWRÓT GŁOWY PODCZAS SPRZĄTANIA. NA UPORCZYWE ZABRUDZENIA SPRAWDZI SIĘ JEDEN MAGICZNY ŚRODEK

Portal "Życie News" pisał również: WALORYZACJA EMERYTUR W 2023 ROKU MOŻE BYĆ ZASKAKUJĄCO WYSOKA. SENIORZY MOGĄ LICZYĆ NA SPORĄ PODWYŻKĘ. ILE WYNIOSĄ TRZYNASTA I CZTERNASTA EMERYTURA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEBYWAŁE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI. 90-LETNIA STARUSZKA PO RAZ PIERWSZY ZOBACZYŁA NOWO NARODZONĄ WNUCZKĘ. REAKCJA BABCI CENNIEJSZA NIŻ TYSIĄC SŁÓW