Grażyna Torbicka i Adam Torbicki nigdy nie ujawniają wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego i unikają fleszy. Rzadko można zobaczyć ich razem na czerwonym dywanie. Dziennikarka od dziesiątek lat z powodzeniem działa w mediach, wszyscy doskonale pamiętamy jej programy traktujące o historii kina, ale o małżeństwie Grażyny Torbickiej wiadomo dość niewiele.

Niedawno w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że para zdecydowała się na wyprowadzkę z Warszawy i przeniesienie do niewielkiego miasteczka. To prawda. Wiele osób może zdziwić to, w jakim domu małżonkowie, którzy są razem od 42 lat zdecydowali się zamieszkać.

Grażyna Torbicka wraz z mężem wynieśli się z Warszawy do niewielkiego miasteczka. Decyzja o wyborze domu może zdziwić wiele osób

Jak przypomina serwis Pomponik, Grażyna Torbicka nigdy nie zdecydowała się na dziecko, co dla złośliwych jest obiektem drwin. Wielu nie dowierza, że bez potomstwa można mieć udane, a w przypadku tych dwojga naprawdę długie małżeństwo – dziennikarka i kardiolog tworzą bowiem związek od ponad 40 lat.

Każdy z małżonków może pochwalić się sporymi sukcesami zawodowymi, a brak czasu sprawia, że nie zdążyli się sobą znudzić – spędzane razem chwile są pełniejsze, a dziennikarka w jednym z wywiadów wprost stwierdziła, że mogą cieszyć się sobą, a jednocześnie nie tłamsić jedno drugiego.

Jakiś czas temu Adam Torbicki otrzymał posadę ordynatora w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku, co sprawiło, że małżonkowie widywali się jeszcze rzadziej – kardiolog musiał wyprowadzić się z centrum Warszawy na stałe, aby nie spędzać długich godzin na dojazdach.

Żona postanowiła dołączyć do ukochanego, rezygnując z dotychczasowego życia. Okazuje się, że dom w którym zdecydowali się zamieszkać to domek letniskowy. Para musiała zdecydować się na remont i przystosowanie nieruchomości do mieszkania przez cały rok.

Obecnie zamieszkują w małym, przytulnym domku, okrytym ciemną dachówką. Po remoncie para zachowała okna w starym stylu, zdobione metalowymi rombami. Całość otaczają drzewa – informuje serwis Plotek.

Przez pewien czas z córką i zięciem mieszkała również Krystyna Loska, jednak poprosiła ich, aby odwieźli ją do warszawskiego mieszkania.

Jak informował portal "Życie News": ANETA KRĘGLICKA POCHWALIŁA SIĘ UMIĘŚNIONYM BRZUCHEM. GWIAZDA OD LAT DBA O SWOJĄ NIENAGANNĄ FIGURĘ. FANKI NIE MOGĄ UWIERZYĆ. JEST CZEGO ZAZDROŚCIĆ

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA ZASKOCZYŁA ZMIANĄ W WYGLĄDZIE. GWIAZDA PODDAŁA SIĘ ZABIEGOWI. REZULTAT PRZESZEDŁ JEJ OCZEKIWANIA. CZY NAPRAWDĘ WYGLĄDA JAK MEDUZA

Portal "Życie News" pisał również: KSIĄŻĘ GEORGE WPADŁ W SPORE TARAPATY. SYN NASTĘPCY BRYTYJSKIEGO TRONU POPADŁ W KONFLIKT ZE SZKOLNYMI KOLEGAMI. MUSIAŁ UŻYĆ WYJĄTKOWO CIĘTEJ RIPOSTY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA O MICHALE ŻEBROWSKIM. AKTOR MIAŁ Z RODZINĄ RUSZYĆ NA NARTY, JEDNAK STAŁO SIĘ COŚ NIEPRZEWIDZIANEGO. ZDJĘCIE W SIECI MÓWI WIELE