Jak przypomina portal "O2", chrzest to ważny moment w życiu osób wierzących. Ten moment szczególnie mocno przeżywają rodzice chrzczonych dzieci. Wielu z nich nie tylko cieszy się z tego cieszy, ale i stresuje tym, jak ich dziecko będzie się zachowywało w trakcie uroczystości. Wiele dzieci w trakcie udzielania sakramentu płacze, inne przesypiają całe zamieszanie. Są też dzieci, które decydują się nieco pomóc chrzczącemu ich kapłanowi. To nagranie podbija sieć!

Nagranie z chrztu podbija sieć

Choć zwykle do chrztu przystępują niemowlaki, zdarza się, że do sakramentu przystępują nieco starsze dzieci. Tak było w tym przypadku. Każdy, kto ma w domu kilkulatka wie, że potrafią oni mieć wyjątkowe pomysły i nie boją się ich realizować. Ta dziewczynka postanowiła wykazać się pomysłowością w czasie swojego chrztu.

W trakcie chrztu dziewczynka postanowiła nieco pomóc chrzczącemu ją kapłanowi i postanowiła sama polewać się wodą. Na tym jednak nie poprzestała. Na nagraniu, które doczekało się już ponad 12 milionów odsłon, widać, jak dziewczynka przemywa sobie twarz wodą z chrzcielnicy.

@tita1553db0

♬ Niña de Mis Sueños - Maximo Escaleras

Trudno powstrzymać się od śmiechu

Zachowanie dziecka rozbawiło jego rodziców, którzy nie byli w stanie ukryć śmiechu. Trudno zachować powagę, kiedy widzi się coś takiego. Internauci także nie kryli rozbawienia rezolutnością dziewczynki.

W komentarzach żartowali, że dała o sobie znać niezależność i potrzeba robienia wszystkiego samemu. Inni stwierdzili, że dziewczynka podeszła praktycznie do sprawy i przy okazji chrztu chciała sobie wymyć włosy. Nie brakowało też komentarzy, że dziewczynka w ten sposób chciała się zabezpieczyć przed diabłem.

A wam, jak podoba się nagranie?

To też może cię zainteresować: Wojciech Szczęsny niespodziewanie zszedł z boiska, trzymając się za serce. Kibice wstrzymali oddech. Co dzieje się z polskim bramkarzem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 8-letni chłopiec walczy o życie w szpitalu. Jego ojczym trafił do aresztu. Nagranie z tego momentu wyciekło do sieci

O tym się mówi: Anna Walter zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące Tomasza Komendy. Opowiedziała o momencie, w którym ich relacja zaczęła się psuć