Jak informuje portal "Jastrząb Post", "Taniec z gwiazdami" wraca do ramówki Polsatu, choć fani programu muszą przygotować się na spore zmiany. Zmienić ma się nazwa, data emisji i skład jurorski.

"Taniec z gwiazdami" wraca na ekrany

Program "Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się sporą popularnością. Emitowany pierwotnie na antenie TVN, po kilku sezonach trafił do Polsatu, gdzie był jedną z chętniej oglądanych formatów. Co ciekawe, nie brakuje też gwiazd i celebrytów, którzy chcieliby spróbować swoich sił na parkiecie. Wśród nich jest m.in. syn Edyty Górniak - Allan Krupa.

Dobra wiadomość dla fanów tanecznego show jest taka, że wraca on na antenę. Jak donosi "Super Express", widzów czekają jednak spore zmiany, które obejmą między innymi skład jurorski.

Jurorzy Tańca z gwiazdami/Instagram @tanieczgwiazdami
Jurorzy Tańca z gwiazdami/Instagram @tanieczgwiazdami
Jurorzy Tańca z gwiazdami/Instagram @tanieczgwiazdami

Poważne zmiany w tanecznym show Polsatu

Tabloid powołując się na swoje źródło w stacji, donosi, że przesądzony jest los Ivony Pavlović, która ma zniknąć z jury. Niepewna jest również przyszłość Andrzeja Grabowskiego - wciąż nie podjęto decyzji w sprawie jego udziału w show.

Portal "Wirtualne media" donosi z kolei, że zmianie ma ulec również dzień emisji i nazwa programu. Do tej pory program emitowano w poniedziałek. W nowej ramówce miałby znaleźć się w niedzielnym pasie wieczornym, choć nie ma jeszcze w tym zakresie ostatecznej decyzji.

Wreszcie, zmianie ma ulec tytuł. Po przejęciu formatu przez stację Polsat funkcjonował on pod tytułem "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Teraz zniknąć ma pierwszy człon, co oznacza powrót do pierwotnej nazwy programu.

Co sądzicie o planowanych zmianach? Czekacie na powrót programu do ramówki?

To też może cię zainteresować: Wojciech Szczęsny niespodziewanie zszedł z boiska, trzymając się za serce. Kibice wstrzymali oddech. Co dzieje się z polskim bramkarzem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 8-letni chłopiec walczy o życie w szpitalu. Jego ojczym trafił do aresztu. Nagranie z tego momentu wyciekło do sieci

O tym się mówi: Anna Walter zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące Tomasza Komendy. Opowiedziała o momencie, w którym ich relacja zaczęła się psuć