Dlatego każdy, kogo w jakimkolwiek stopniu dotyczy ten temat, zapewne czyni przygotowania do tej niezwykłej uroczystości.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy rodzicami chrzestnymi, czy dalszą rodziną dziecka, które przystępuje do sakramentu, przejmujemy się tym, czy nasz podarek przypadnie do gustu maluchowi, czy się przyda i czy przyniesie radość.

Historia Pani Marzeny jest idealnym przykładem na to, że aktualne podejście dorosłych do sprawy Pierwszej Komunii Świętej dalece odbiega od właściwego i pierwotnego założenia. Kobieta podzieliła się swoją historią z tabloidem, gdyż ciężko jej było uwierzyć w to, jak obrzydliwie została potraktowana przez rodziców swojego 9-letniego chrześniaka, a konkretniej przez partnerkę własnego brata.

Chciała wykorzystać pasierba, by móc wyjechać na kosztowną wycieczkę

Pani Marzena postanowiła porozmawiać z chłopcem, zanim poszła do sklepu po kosztowny prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Okazało się, że zrobiła rozsądnie, gdyż nie wpadłaby na pomysł, aby kupić dziecku smartwatch, który okazał się wówczas bardzo popularnym wśród dzieci i młodzieży gadżetem.

Wiedząc już, co uraduje chrześniaka, dokonała właściwego zakupu i spokojnie mogła przygotowywać się do zbliżającej się uroczystości. Gdy otrzymała zaproszenie, pospiesznie otworzyła kopertę, ale gdy przeczytała zawartość, nie mogła w nią uwierzyć...

Wedle tego, co przysłano jej w kopercie z zaproszeniem, jej chrześniak marzył już od dawna o wycieczce na Malediwy i właśnie o jej opłacenie prosi swoją matkę chrzestną. Na szczęście prezent był już dawno uzgodniony z samym zainteresowanym i zakupiony czekał na swoje przeznaczenie. O wycieczce natomiast często wspominała partnerka ojca dziecka.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zerknij też tutaj: Agnieszka Chylińska była dwukrotnie mężatką. Jej pierwsze małżeństwo trwało zaledwie 16 miesięcy

O tym się mówi: Dawid Kubacki podzielił się z Polakami ważnymi słowami. Uwielbiany skoczek narciarski nagrał krótkie wideo. Jego słowa poruszają do głębi