Jak podaje portal "Goniec", Agnieszka Chylińska ma za sobą rozwód, który nastąpił po zaledwie 16 miesiącach. Rozstanie artystki z jej pierwszym mężem odbiło się w polskim show-biznesie głośnym echem. Poznajcie szczegóły!

Szczęśliwa mężatka

Agnieszka Chylińska jest obecnie żoną tajemniczego Marka, z którym doczekała się trójki dzieci. Mąż piosenkarki stara się trzymać w cieniu. Także sama artystka nie dzieli się szczególnie często szczegółami dotyczącymi życia rodzinnego.

Marek nie jest pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. Przed laty piosenkarka wyszła za Krisa Krysiaka. Piosenkarka nie ukrywała, że to właśnie on przywrócił jej wiarę w to, że mężczyźni nie pragną jej tylko ze względu na jej popularność. Dzięki niemu udało jej się otworzyć na relację i przełamać strach przed zaangażowaniem.

W wywiadzie udzielonym "Vivie" w 1999 roku przyznała, że to Krysiak pierwszy wyznał jej miłość, co było dla niej nowością, bo zwykle to właśnie ona pierwsza deklarowała uczucia i zwykle nie miało to szczęśliwego zakończenia. Podkreślała, że jej ówczesny partner był "ciepły, cierpliwy i kochany".

Małżeństwo z Krysiakiem przetrwało jedynie 16 miesięcy

Chylińska i Krysiak byli razem przez ponad 6 lat. Zdecydowali się na ślub, który odbył się w 2002 roku. Niestety 16 miesięcy później ich małżeństwo przeszło do przeszłości. Piosenkarka nie ukrywa, że rozwód był dla niej traumatycznym przeżyciem, które odcisnęło na niej swoje piętno.

Dziś piosenkarka nie wraca już pamięcią do tamtego okresu swojego życia. Nie mówi też o nim w wywiadach. Teraz koncentruje się on na małżeństwie z Markiem i rodzinie, jaką tworzą.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Antek Królikowski przerwał milczenie. Czy to koniec czarnej passy dla aktora

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dawid Kubacki podzielił się z Polakami ważnymi słowami. Uwielbiany skoczek narciarski nagrał krótkie wideo. Jego słowa poruszają do głębi

O tym się mówi: Maria Winiarska zdecydowała się na wyjawienie tego, ile wynosi jej emerytura. Zaskakująca suma