Jak podaje portal "Super Express", Edyta i Paweł Golcowie zdradzili, że tegoroczną Wielkanoc spędzą nieco inaczej. Tym razem postanowili odejść od góralskiego celebrowania świąt. Nie będzie ani tradycyjnej święconki, ani innych obrzędów. Skąd taka zmiana?

Tradycyjnie, z rodziną

Na instagramowych profilach gwiazd możemy obserwować ich przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Możemy podpatrzeć, jak zdobią dom, przygotowują tradycyjne koszyczki i robią świąteczne smakołyki.

Jakiś czas temu Edyta Golec zdradziła, że święta w ich domu obchodzone są zgodnie z tradycją. Rodzina brała udział w obrzędach Triduum Paschalnego. Artystka wskazywała również, że pisanki przygotowują, gotując jajka w obierkach z cebuli i buraka. Ich zdobieniem zajmują się zwykle Paweł Golec i ich dzieci.

Paweł Golec na swoim Instagramie zdradził również, że po Rezurekcji wszyscy razem jedzą wspólnie śniadanie i dzielą się jajkiem. Dzieleniu towarzyszy składanie sobie życzeń. W tym roku Wielkanoc będzie u Golców wyglądała zupełnie inaczej.

Edyta Golec ujawnia zaskakujące szczegóły tegorocznej Wielkanocy

Golcowie postanowili tym razem zerwać z tradycją, o czym w swoich mediach społecznościowych poinformowała Edyta Golec. Przyznała, że tym razem nie będą brali udziału w obrzędach, ani nie przygotują koszyczka ze święconką.

"Tym razem Święta Wielkanocne trochę inaczej, bez święconki i obrzędów, za to z najbliższymi, za których codziennie dziękuję Najwyższemu" - napisała żona Pawła Golca.

Okazuje się, że tegoroczną Wielkanoc Golcowie postanowili spędzić w gorącym i słonecznym Egipcie.

A wy, stawiacie w tym roku na tradycję, a może postanowiliście coś zmienić?

To też może cię zainteresować: Figura Madonny z Trevignano płacze co miesiąc. W sprawie interweniowali detektywi. Co już wiadomo

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wystarczyło jedno zdanie kapłana w konfesjonale, aby te kobiety odwróciły się od Kościoła. Obok takich słów nie da się przejść obojętnie

O tym się mówi: Adam Niedzielski stawia sprawę jasno. Eksperyment medyczny w krakowskim szpitalu jak najszybciej powinien jak najszybciej zostać zakończony