Jak mogliśmy się domyślać, na posiłek od Magdy Gessler niewielu będzie mogło wydać pieniądze. Dlatego też osoby chcące zainspirować się przepisami restauratorki, już teraz przeszukują czeluści Internetu, by znaleźć przepisy celebrytki na dania wielkanocne.

Doskonały mazurek, oryginalny żur, biały barszcz i prawdziwa biała kiełbasa, to obecnie najbardziej poszukiwane przepisy Magdy Gessler, która dzieli się swoją pracą z internautami na kanale YouTube i na mediach społecznościowych.

U Magdy Gessler drożej niż w zeszłym roku?

Jak pamiętamy z programu "Kuchenne rewolucje", celebrytka wciąż powtarza uczestnikom, że sukces lokalu gastronomicznego tkwi głównie w najwyższej jakości produktach, z których przyrządzane są dania. Dlatego też jej własne restauracje znane są z bardzo wysokich cen. Nie każdy może sobie pozwolić na najedzenie się do syta w jej lokalach.

Delikatesy Magdy Gessler oferują porcję faszerowanych jaj za 35 zł, o 5 złotych drożej niż w zeszłym roku. Za 900 ml barszczu białego na zakwasie trzeba teraz zapłacić 68 zł, o 8 złotych drożej niż rok temu.

Podroby i mięsa również są droższe. Za słoninę chętni będą musieli zapłacić prawie dwa razy drożej niż w zeszłym roku, bo 30,14 zł za 0,5 kg, za boczek i baleron liczą sobie teraz około 40 zł. Za pół kilograma schabu i karkówki w ziołach, tylko nieliczni będą mogli zapłacić w tym roku około 75 złotych.

To tylko przykłady drogich produktów i dań, jakie proponuje Magda Gessler w swoich delikatesach i restauracjach. Jak podkreśla celebrytka, zdrowe i pyszne potrawy należy tworzyć z najwyższej jakości produktów, które najlepiej nabyć u lokalnych producentów.

Zerknij: Fani Dawida Kubackiego mocno zaniepokojeni. Trudne doświadczenia ostatnich tygodni mocno odbiły się na skoczku

O tym się mówi: Zaskakujące słowa Krzysztofa Jackowskiego. "Gdyby Wielkanoc była dwa dni później". Czego dotyczy najnowsza przepowiednia jasnowidza