Jak podaje portal "Pomponik", w doniesieniach medialnych co jakiś czas wracają zapowiedzi, że Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w roli gospodyni programu śniadaniowego. Aktorka nie raz, nie dwa odnosiła się do tych plotek, jednak one wciąż wracały. Najnowsza wypowiedź gwiazdy nie pozostawia miejsca na domysły.

Barbara Kurdej-Szatan odniosła się do plotek

Jakiś czas temu Barbara Kurdej-Szatan wyznała w jednym z wywiadów, że odrzuciła propozycję prowadzenia programu "Dzień dobry TVN". Po tych słowach wielokrotnie donoszono, że gwiazda żałuje swojej decyzji i chciałaby dostać kolejną szansę na taką posadę. Propozycja ta padła, kiedy aktorka była rozchwytywana.

W 2021 roku sytuacja zawodowa Kurdej-Szatan nieco się skomplikowała, co miało związek z jej wpisem dotyczącym sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Okazuje się jednak, że artystka nie chciałaby prowadzić śniadaniówki. O powodach takiej decyzji opowiedziała w podcaście Chilli Zet "Od kulis".

To jest dla aktorki najważniejsze

Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że odmówiła prowadzenia śniadaniówki, bo obawiała się, że będzie to zajęcie nazbyt absorbujące i będzie utrudniało jej występy w filmach czy serialach, które wymagają dyspozycyjności.

"Od razu powiedziałam, że nie chcę prowadzić śniadaniówki, dlatego że to mnie za bardzo pochłonie czasowo i za bardzo mnie ukierunkuje w opinii widzów jako prowadzącą" - wyznała aktorka, dodając, że od zawsze chciała przede wszystkim grać. Podkreśliła, że aktorstwo jest tym zawodem, w którym się spełnia i nie chciałaby tego zmieniać dla niczego innego.

Myślicie, że te zapewnienia Barabary Kurdej-Szatan przekonają wszystkich?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz powiedziała, co naprawdę myśli o TVP. Czy gwiazda zapłaci za swoje słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roksana Węgiel szczere o związku ze starszym partnerem. Jak komunikuje się z synkiem Kevina Mgleja

O tym się mówi: To jeden z częściej popełnianych grzechów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że go popełniają. O czym mowa