Jak przypomina portal "Goniec", chrzest pozwala przyjąć dziecko do wspólnoty wierzących. Najczęściej sakrament przyjmują małe dzieci, co sprawia, że przebieg nabożeństwa może okazać się zaskakujące. Nie brakuje dzieci, które przesypiają całą uroczystość, a także tych, które zanoszą się głośnym płaczem. Są też dzieci, które zachowują się w sposób, który rozśmiesza. Tak było i w tym przypadku.

Nagranie z chrztu rozbawiło już miliony internautów

Mały Cooper w trakcie uroczystości chrztu doprowadził do śmiechu wszystkich zebranych w świątyni. Nawet duchowny udzielający chłopcu sakramentu nie był w stanie ukryć swojego zaskoczenia i rozbawienia.

Choć początek uroczystości przebiegał zgodnie z planem i kapłan bez problemu realizował kolejne obrzędy. Cooper pozwolił sobie skropić czoło wodą święconą, a potem unieść do góry przez kapłana. Duchowny pokazał nowoprzyjętego do wspólnoty malucha wiernym zgromadzonym w kościele.

Chrzest/TikTok @Caseyklosowski
Chrzest/TikTok @Caseyklosowski
Chrzest/TikTok @Caseyklosowski

Wierni zaczęli klaskać, co wywołało zaskakującą reakcję u chłopca.

Reakcja chłopca rozbawiła wszystkich

Kiedy wszyscy w świątyni zaczęli bić brawo, mały Cooper przez chwilę wyglądał na zaskoczonego tym, co się wokół dzieje, w końcu zaczął się uśmiechać i dołączył się do klaszczącego tłumu.

Taka reakcja chłopca rozbawiła wszystkich zebranych, łącznie z duchownym. "To jest niesamowite" - powiedział kapłan, w odpowiedzi na entuzjazm dziecka.

Nagranie zamieszczono na TikToku i z miejsca podbiło ono serca internautów, którzy dali wyraz swojemu rozbawieniu w komentarzach.

@caseyklosowski

#baptism #funny #baby #godbless

♬ original sound - Casey Klosowski

Wam też to nagranie poprawiło humor?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz powiedziała, co naprawdę myśli o TVP. Czy gwiazda zapłaci za swoje słowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mija kolejna rocznica śmierci Krzysztofa Krawczyka. Światło dzienne ujrzały nieznane fakty dotyczące pochówku artysty

O tym się mówi: To jeden z częściej popełnianych grzechów. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że go popełniają. O czym mowa