Legendarny Krzysztof Krawczyk odszedł niemal dwa lata temu, w wieku 75 lat. Wdowa po artyście stała się jeszcze bardziej medialną postacią, nie mogąc opędzić się od dziennikarzy. Jej zalaną we łzach twarz widział już chyba każdy w prasie i w wywiadach, a opowieść o jej zmaganiach z tęsknotą za mężem poruszyła serca Polaków.

Kto okrada grób Krzysztofa Krawczyka?

Od pogrzebu piosenkarza, w miejscu jego ostatniego spoczynku wciąż dużo się dzieje. Wdowa po nim, Ewa Krawczyk bardzo często odwiedza go i dba o "wystrój", aby należycie upamiętnić ukochanego.

Teraz gdy pokaźny pomnik pełen symboliki dumnie przykuwa uwagę przechodniów, dziennikarze mogą w każdej chwili aktualizować informacje o wyglądzie grobu Krzysztofa Krawczyka. "Super Express", który towarzyszy Ewie Krawczyk od początku jej wdowieństwa, informuje o przykrych incydentach kradzieży, do jakich dochodzi na cmentarzu, gdy tylko Ewa Krawczyk przyniesie mężowi kolejnego białego misia. Zdjęcia można zobaczyć TUTAJ.

Aktualnie, jesteśmy w trakcie wielkanocnych przygotowań, co dla wielu oznacza wizytę w miejscu ostatniego spoczynku naszych bliskich i zaakcentowanie trwającego święta. Kradzieże na cmentarzach wciąż się przytrafiają, wielu odwiedzających groby bliskich narzeka na znikające znicze, czy kwiaty doniczkowe.

Biały, pluszowy miś wciąż znika z pomnika artysty!

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku wyznała portalowi, że jest zmuszona wciąż przynosić nowego misia na grób męża, gdyż notorycznie pluszak znika - To już chyba piąty miś ode mnie, którego ukradli. Wydaje mi się, że to robi ktoś po złości, bo ludzie wierzący, którzy przychodzą na cmentarz i zapalają znicze, na pewno tego nie robią - pożaliła się dziennikarzom.

Co sądzicie o problemie Ewy Krawczyk? Czy można jakoś temu zapobiegać?

O tym się mówi ostatnimi czasy: Piotr Żyła opowiedział o poważnych problemach ze zdrowiem, jakie go dotknęły. "Nigdy nie byłem tak chory"

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego ci nie umknęło: Tomasz Lis mówi o powodach rozstania z Kingą Rusin. Wskazał, kto był winny