Po powrocie z pracy Natalia jak zawsze stała przy kuchence, aby ugotować obiad dla męża, potem sprawdziła lekcje swojego syna. Irek spóźnił się z pracy. Ostrzegł, że ma coś do zrobienia. Przybył bliżej ósmej i w złym humorze.

Zabierając odzież wierzchnią i torbę z zakupami, kobieta zapytała męża, gdzie był. Odpowiedział, że był u klienta. Potem poszedł do matki. Natalia natychmiast sobie wyjaśniła. To jest powód złego nastroju.

Nie spodziewała się, że absurdalne rozmyślania teściowej zostaną ożywione czynami

Znów teściowa zepsuła swojemu synowi. Zapytała uprzejmie, jak się czuje jego mama. Mąż zaczął mówić, że mamie skacze ciśnienie. Potem powiedział, że chciałby z nią porozmawiać. Dziewczyna domyśliła się, że jej teściowa coś mu podpowiedziała.

Irek zaczął mamrotać, mówiąc, że mama, jak zawsze, chce, żeby było lepiej. Bardzo się martwi. Dba o naszą rodzinę. Dlatego uważa, że ​​mieszkanie powinno zostać jej przekazane i jest ku temu powód. W końcu rodzice kupili mieszkanie, a potem opłacili im wesele. Dlatego matka ma do tego prawo.

Natalia była w szoku. Dlaczego nagle teściowa ma prawo do mieszkania? W końcu jej rodzice też się do tego przyczynili. Skąd ten pomysł, skoro mieszkanie było prezentem?

Irek wyjaśnił, że jego teść wniósł jedynie symboliczny wkład. To były słowa jego matki. To jeszcze bardziej rozwścieczyło Natalię. Okazało się, że matka Irka martwi się, że gdy ich małżeństwo się rozpadnie, dziewczyna zajmie mieszkanie dla siebie i syna, a wtedy zainwestowane przez kobietę pieniądze przepadną, a jeśli zrobią wszystko tak, jak chce jego matka, to majątek zostanie z nimi i wszyscy będą spokojni. Na te słowa mężczyzna uśmiechnął się jak głupiec.

Do Natalii dotarło nagle, że jeśli Irek będzie upierał się przy żądaniach swojej matki, ich małżeństwo może faktycznie zakończyć się rozwodem.

Co sądzicie o obawach matki Irka i o jego zachowaniu?

Zerknij: Prawda o relacji Iwony i Gerarda wyszła na jaw. W sieci mocne komentarze

O tym się mówi: Kasia Cichopek pochwaliła się w sieci ważną wiadomością. Nie wszyscy podzielają jej entuzjazm