Jak przypomina portal "Goniec", Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył sezon, co miało związek z problemami zdrowotnymi jego żony Marty. Dzień po zawodach w Vikersund, w których skoczek nie wystartował, przekazał, że jego żona walczy o życie. Wygląda na to, że najgorsze jest już za Kubackimi. W ostatnią niedzielę Dawid Kubacki udzielił pierwszego wywiadu, w którym nie tylko zdradził, jaki jest obecnie stan Marty, ale także wyjawił, jaką wiadomość dostał od Piotra Żyły.

Najnowsze informacje o stanie zdrowia Marty Kubackiej

Dwa tygodnie temu Dawid Kubacki przekazał druzgocącą wiadomość, że jego żona Marta Kubacka trafiła do szpitala z powodów kardiologicznych. Skoczek przyznał, że lekarze toczą walkę o jej życie. W ciągu ostatnich dni zaczęły docierać do nas pozytywne informacje o stanie Marty. W niedzielę 2 kwietnia potwierdził je sam Kubacki, który udzielił pierwszego wywiadu.

Skoczek podkreślił, że serce jego żony zaczęło pracę i "bije samodzielnie". Dodał, że parametry dość szybko wróciły do stanu "zbliżonego do normy", co sami lekarze rozważają w kategoriach cudu. Podkreślił, że teraz najważniejsze jest wykrycie przyczyny problemów i wyeliminowania ryzyka, że to może się powtórzyć po raz kolejny.

Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty

Taką wiadomość przysłał Piotr Żyła

Dawid Kubacki zapewnił, że pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi z kadry. Zdradził, że wspólnie z żoną oglądali konkurs drużynowy, który odbył się w Lahti, choć jak przyznał "mało, co do niego docierało", bo był "na deficycie wszystkiego".

Skoczek podzielił się treścią SMS-ów, jakie wymieniał z Piotrem Żyłą. Chyba nikogo nie zdziwi forma wsparcia, jaką zaoferował "Wiewiór", który w odpowiedzi na gratulacje od Kubackiego zapewnił, że "będzie pił za zdrowie Marty". "Myślę, że jak on się za to zabierze, to jutro będziemy jechać do domu" - skwitował wyraźnie rozbawiony Kubacki.

Piotr Żyła / YouTube: Skijumping
Piotr Żyła / YouTube: Skijumping
Piotr Żyła / YouTube: Skijumping

Zaskoczyła was deklaracja Piotra Żyły?

To też może cię zainteresować: Agata Duda świętuje urodziny. Tak kiedyś wyglądała

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prawda o relacji Iwony i Gerarda wyszła na jaw. W sieci mocne komentarze

O tym się mówi: Kasia Cichopek pochwaliła się w sieci ważną wiadomością. Nie wszyscy podzielają jej entuzjazm