Jak przypomina portal "Pomponik", Ivan Komarenko w ostatnim czasie mocno naraził się wielu internautom w naszym kraju. Jego komentarze dotyczące konfliktu na Ukrainie oburzają, podobnie, jak pochwała dla Rosji. Obecnie piosenkarz przebywa w swoim rodzinnym kraju, a wielu komentujących jego aktywność jest zdania, że muzyk powinien tam zostać już na zawsze. Pojawiły się nawet głosy, że powinno mu zostać odebrane polskie obywatelstwo.

Kontrowersyjne opinie Ivana Komarenki

Ivan Komarenko chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami w swoich mediach społecznościowych. Wiele jego opinii wprawia internautów w konsternację i oburzenie. Ostatnio wokalista stwierdził, że w Rosji jest lepiej niż w Polsce, a nasz ogląd na konflikt na Ukrainie jest zmanipulowany przez brytyjski i amerykański przekaz.

Opinie Komarenki wywołują oburzenie sporej rzeszy internautów, choć nie brakuje i głosów poparcia dla wygłaszanych przez niego tez. Wielu internautów otwarcie mówi, że skoro wokalista tak świetnie czuje się w Rosji, to powinien już tam zostać na zawsze i nie wracać do Polski.

Pojawił się nawet głos, że Ivano Komarence powinno się odebrać polskie obywatelstwo, które posiada od 2010 roku.

Apel o odebranie polskiego obywatelstwa Ivanowi Komarenko

Jeden z komentujących stwierdził, że warto przemyśleć odebranie Komarence obywatelstwa. W swoim wpisie internauta oznaczył premiera Mateusza Morawieckiego oraz prezydenta Andrzeja Dudę.

Wśród komentarzy nie brakowało głosów poparcia dla odebrania obywatelstwa Komarence. "Jestem za, zróbmy petycję o odebranie obywatelstwa niech zostanie w swoim russkim mirze" - pisali internauci. Nie brakowało jednak głosów w obronie piosenkarza.

Ivan Komarenko/YouTube @Ivan Komarenko
Ivan Komarenko/YouTube @Ivan Komarenko
Ivan Komarenko/YouTube @Ivan Komarenko

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: O romansie Daniela Olbrychskiego i Maryli Rodowicz mówili wszyscy. "Mgliście pamiętam, że mnie z nią coś łączyło"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie w sprawie Antka i jego żony. Na tym jednak nie poprzestała

O tym się mówi: Kabareciarze z Neo-Nówki znów dali popis. Tym razem na warsztat wzięli piłkarską reprezentację Polski