Jak przypomina portal "Pudelek", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Okazuje się jednak, że para nie będzie razem świętowała zbliżającej się Wielkanocy. Wiadomo z jakiego powodu.

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski długo nie ujawniali się z łączącym ich uczuciem. Dopiero w końcówce ubiegłego roku potwierdzili, że są razem, do czego zostali niejako przymuszeni przez byłą żonę dziennikarza.

Teraz zakochani starają się spędzić ze sobą każdą wolną chwilę. W mediach społecznościowych chętnie dzielą się zdjęciami z podróży, w które chętnie się wybierają. Ostatnio byli we Włoszech, gdzie odwiedzili starszego syna Macieja Kurzajewskiego i jego maleńką córeczkę.

Wygląda jednak na to, że "Kurzopki" nie spędzą najbliższych świąt Wielkanocnych razem. Potwierdziła to sama Katarzyna Cichopek.

W święta osobno

Katarzyna Cichopek spędzi Święta Wielkanocne wspólnie z dwójką swoich dzieci. Aktorka zdradziła w rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post", że planuje wyjazd za granicę, co jest jej tradycją kultywowaną od drugiego roku studiów.

"W tym roku również planuję taki wyjazd, nieco przed świętami ze względu na obowiązki zawodowe" - powiedziała Katarzyna Cichopek, dodając, że "tym razem przez zobowiązania zawodowe rozdzielają się z Maćkiem na ten krótki czas".

Cichopek nie zdecydowała się zdradzić, dokąd wybiera się wspólnie ze swoimi dziećmi. Zapewne dowiemy się o celu ich wyprawy, kiedy aktorka zacznie zamieszczać w mediach społecznościowych zdjęcia.

Jesteście ciekawi, gdzie tym razem poniesie Katarzynę Cichopek?

To też może cię zainteresować: Robert Lewandowski zdobył się na szczere wyznanie dotyczące straty dziecka. Opowiedział o okolicznościach zdarzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Była partnerka Tomasza Komendy nie kryje żalu. "Tomek nie dał dziecku nic". Byli partnerzy po raz kolejny spotkają się w sądzie

O tym się mówi: Joanna Krupa zabrała głos w sprawie medialnych doniesień dotyczących jej małżeństwa. "Idziemy naprzód jako przyjaciele"