Jak podaje portal "Parenting", sieć obiegło nagranie z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, które wywołało w sieci prawdziwą burzę. Jedna z tiktokerek pochwaliła się tym, jak wystylizowała 9-letnią dziewczynkę. Internauci byli dla niej bezlitośni. Poznajcie szczegóły!

Ważny dzień w życiu

Nie ulega wątpliwości, że uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest jednym z ważniejszych wydarzeń zarówno dla dzieci przystępujących do sakramentu, jak i dla ich rodzin. Wiele osób ubolewa nad tym, że przestano się koncentrować na duchowym wymiarze święta, kładąc nacisk na materialną otoczkę.

Nikogo nie dziwią już huczne przyjęcia po nabożeństwie oraz drogie prezenty wręczane dzieciom pierwszokomunijnym. Coraz więcej kontrowersji budzą również stylizacje dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii. Nie chodzi już tylko o komunijne stroje, ale także fryzury, a nawet makijaż.

Pierwsza Komunia/Youtube @Jerzy Skuza
Pierwsza Komunia/Youtube @Jerzy Skuza
Pierwsza Komunia/Youtube @Jerzy Skuza

To nagranie wywołało lawinę komentarzy

Na jednym z tiktokowych profili pojawiło się nagranie 9-latki, która przygotowywała się do sakramentu komunii. Patrząc na dziewczynkę, trudno było uwierzyć, przed nami jest dziecko. Dziewczynka ma nie tylko mocny makijaż, ale także doczepione tipsy, rzęsy. Całość wieńczy korona na głowie.

@glamqueensuk

The beautiful Commuion girl today 😍😍 so beautiful 🥰 makeup by me 💄💋 #firstholycommunion #makeover #beautifulgirl #tiktokmakeup #fyp

♬ Baby - Justin Bieber

"Przesada to mało powiedziane. Przecież to jeszcze dziecko, a komunia to nie wybory miss" - stwierdziła jedna z komentujących nagranie osób. "Tragedia", "Szkoda słów" - wtórowali inni, nie kryjąc oburzenia.

Co ciekawe, pojawiły się też skrajnie odmienne opinie. "Jak dla mnie super" - napisała jedna z internautek. "W Irlandii na komunii tu wszystkie dziewczynki mają korony, sztuczną opaleniznę, rzęsy, paznokcie" - dodał ktoś inny.

A wy, co sądzicie o nagraniu?

To też może cię zainteresować: Menadżerka Jerzego Połomskiego zdradziła, jak będzie wyglądał jego nagrobek. Wiadomo, co się na nim znajdzie. Wybór może zaskakiwać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rodzina była przekonana, że odwiedza grób swojego bliskiego. Porażająca pomyłka wyszła na jaw po ponad czterdziestu latach

O tym się mówi: Anna i Robert Lewandowscy pojawili się w serialu Netflixa. Niestety nie obyło się bez wpadki